БҰҰ-ның жиынтық бюджетіне Қазақстан Республикасының берешегін өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 4 қараша N 1653
БҰҰ-ның бірқатар халықаралық ұйымдардағы ерекше саяси маңызын назарға ала отырып және БҰҰ-ның жиынтық бюджетіне Қазақстан Республикасының ең төменгі мөлшердегі жарнасын төлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 1999 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждықтарға көзделген қаражат есебінен Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне 1 300 000 (бір миллион үш жүз мың) АҚШ долларын бөлсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі БҰҰ-ның жиынтық бюджетіне 1 300 000 (бір миллион үш жүз мың) АҚШ доллары сомасындағы Қазақстан Республикасының берешегін өтеуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың мақсатты түрде жұмсалуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О погашении задолженности Республики Казахстан в совокупный бюджет ООН
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 1999 года N 1653
Принимая во внимание особое политическое значение ООН в ряду международных организаций и в целях выплаты минимального взноса Республики Казахстан в совокупный бюджет ООН, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды, 1 300 000 (один миллион триста тысяч) долларов США в тенговом эквиваленте на оплату минимального взноса Республики Казахстан в совокупный бюджет ООН.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить погашение задолженности Республики Казахстан в совокупный бюджет ООН на сумму 1 300 000 (один миллион триста тысяч) долларов США.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым расходованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)