TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 15 қараша N 1712. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.03.27. N 357 қаулысымен. ~P020357
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестіруші болып Қазақстан Республикасының Экономика министрі Жақсыбек Әбдірахметұлы Күлекеев, TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық үйлестірушінің орынбасары болып Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Болат Бидахметұлы Жәмішев белгіленсін.
2. "TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестіруші тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 3 тамыздағы N 733 P980733_ қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 1712. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 марта 2002 г. N 357 ~P020357
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить Национальным координатором от Республики Казахстан по программе TACIS Министра экономики Республики Казахстан Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича, заместителем Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS - вице-Министра финансов Республики Казахстан Жамишева Болата Бидахметовича.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 1998 г. N 733 P980733_ "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по программе ТАСIS".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан