"Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" жабық акционерлік қоғамы директорларының кеңесі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 17 қараша N 1740. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.02.28. N 290 қаулысымен. ~P010290
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетімен бірлесіп заңдарда белгіленген тәртіппен "Қазақойл" ұлттық
мұнайгаз компаниясы" жабық акционерлік қоғамы директорлары кеңесінің мына
құрамда сайлануын қамтамасыз етсін:
Сафинов Қанатбек      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бейсенбекұлы            Министрінің Кеңсесі Заң бөлімінің
меңгерушісі, директорлар кеңесінің
төрағасы
Балғымбаев Нұрлан     - басқарманың төрағасы - "Қазақойл"
Өтепұлы                 ұлттық мұнайгаз компаниясы" жабық
акционерлік қоғамының президенті
Аманбаев Мұрат        - Қазақстан Республикасының Табиғи
Ермұханұлы              монополияларды реттеу, бәсекені қорғау
және шағын бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
Әбілғазин Дәнияр      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рүстемұлы               вице-министрі - Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы
Досаев Ерболат        - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Асқарбекұлы             индустрия және сауда вице-министрінің
міндетін атқарушы
2. "Кейбір акционерлік қоғамдардың жекелеген мәселелері" туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 наурыздағы N 308
P990308_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 10, 92-құжат)
мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О Совете директоров закрытого акционерного общества "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1999 года N 1740 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 февраля 2001 г. N 290 ~P010290
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству энергетики, индустрии и торговли совместно с
Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить
избрание Совета директоров закрытого акционерного общества "Национальная
нефтегазовая компания "Казахойл" в следующем составе:
Сафинов Канатбек Бейсенбекович - заведующий Юридическим отделом
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
совета директоров
Балгимбаев Нурлан Утебович     - председатель правления - президент
закрытого акционерного общества
"Национальная нефтегазовая компания
"Казахойл"
Аманбаев Мурат Ермуханович     - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого
бизнеса
Абулгазин Данияр Рустемович    - вице-Министр финансов - Председатель
Комитета государственного имущества
и приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Досаев Ерболат Аскарбекович    - и.о. вице-Министра энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26
марта 1999 года N 308
P990308_
"Отдельные вопросы некоторых акционерных
обществ" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст.92) следующее
изменение:
подпункт 1) пункта 1 исключить.
3. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Петрова Г.В.)