Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының әуе кемелері ұшуының қауіпсіздігі жағдайын зерделеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 18 қараша N 1748. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 181 Қаулысымен
Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының әуе кемелері ұшуының қауіпсіздігі жағдайын зерделеу және оны жақсарту жөнінде қажетті ұсыныстар дайындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мына құрамда Ведомствоаралық комиссия құрылсын:
Ахметов Даниял      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кенжетайұлы           Министрінің орынбасары, жетекші
Бүркітбаев Серік    - Қазақстан Республикасының Көлік
Мінуарұлы             және коммуникациялар министрі,
жетекшінің орынбасары
Серік Нұртайұлы     - Мемлекеттік-құқықтық бөлімі
Баймағамбетов         меңгерушісінің орынбасары<*>
Уәйісов Мерей       - Қазақстан Республикасының Әділет
Құрманұлы             вице-министрі
Елубаев Бауыржан    - Қазақстан Республикасының ҰҚК
Ысқақұлы              төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Константинов        - Қазақстан Республикасы Бас
Анатолий              прокурорының орынбасары
Васильевич            (келісім бойынша)
Еркімбаев Сейілбек   - Қазақстан Республикасы Көлік
Өмірбекұлы             және коммуникациялар министрлігінің
Көліктік бақылау комитеті төрағасының
орынбасары
Алдамжаров           - Азаматтық авиация академиясының
Қазыбек                ректоры
Бахитұлы
Етекбай Ербол        - "Эйр Қазақстан" ЖАҚ-ның президенті
Ғабдуәліұлы            (келісім бойынша)
Құлназаров Сергей    - "Қараэронавигация" РМК-нің директоры
Дабысұлы
Куропатенко          - Қазақстан Республикасы Авиатасы-
Владимир               малдаушылары ассоциациясының
Васильевич             төрағасы (келісім бойынша)
Мацук Виктор         - Алматы техникалық қызмет көрсету
Дмитриевич             және техникаларды жөндеу
орталығының (АТҚжТЖО)
бас инженері
Ефремов Юрий         - "Вега" авиакомпаниясының инспекция
Иванович               бастығы (келісім бойынша)
Акмұқанов Нұрлан     - "Азамат" авиакомпаниясының
Күмісұлы               президенті (келісім бойынша)
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.11.23. N 1771      қаулысымен .
2. Ведомствоаралық комиссия жұмыстың нәтижесі бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметіне белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының әуе кемелері ұшуының қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөнінде ұсыныс табыс етсін.

О создании Межведомственной комиссии по изучению состояния безопасности полетов воздушных судов гражданской авиации Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1999 года N 1748. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 марта 2005 г. N 181 (P050181)
В целях изучения состояния безопасности полетов воздушных судов гражданской авиации Республики Казахстан и подготовки необходимых предложений по его улучшению Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Межведомственную комиссию в следующем составе: <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23 ноября 1999 г. N 1771  P991771_ .
Ахметов Даниал           - Заместитель Премьер-Министра
Кенжетаевич                Республики Казахстан, руководитель
Буркитбаев Серик         - Министр транспорта и коммуникаций
Минаварович                Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Баймаганбетов Серик      - заместитель заведующего Государственно-
Нуртаевич                  правовым отделом Администрации
Президента Республики Казахстан
Ваисов Мерей             - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Курманович
Елубаев Бауржан          - заместитель Председателя КНБ Республики
Искакулы                   Казахстан (по согласованию)
Константинов Анатолий    - заместитель Генерального Прокурора
Васильевич                 Республики Казахстан (по согласованию)
Еркимбаев Сеилбек        - заместитель председателя Комитета
Омирбекович                транспорта контроля Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Алданжаров Казбек        - ректор Академии гражданской авиации
Бахитович
Етекбай Ербол            - президент ЗАО "Эйр Казахстан" (по
Габдуалиевич               согласованию)
Кульназаров Сергей       - директор РГП "Казаэронавигация"
Дабусович
Куропатенко Владимир     - председатель Ассоциации авиаперевозчиков
Васильевич                 Республики Казахстан (по согласованию)
Мацук Виктор             - главный инженер (АЦТОиРАД) Алматинский
Дмитриевич                 центр технического обслуживания и ремонта
техники
Ефремов Юрий             - начальник инспекции авиакомпании "Вега"
Иванович                   (по согласованию)
Ахмуханов Нурлан         - президент авиакомпании "Азамат"
Кумисович                  (по согласованию)
2. Межведомственной комиссии по результатам работы представить в Правительство Республики Казахстан в установленном порядке предложения по обеспечению безопасности полетов воздушных судов гражданской авиации Республики Казахстан.

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан