Көкшетау қаласының жылумен жабдықтау объектілерінің жай-күйін жақсарту жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 қараша N 1764
Көкшетау қаласының өмірлік маңызы бар объектілерінің қысқы жағдайда тоқтаусыз жұмыс істеуі мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
белгіленген тәртіппен Ақмола облысының әкіміне жылумен қамтамасыз ету объектілерін, мемлекеттік мекемелердің әкімшілік үйлерін жөндеуді аяқтауға және қысқы жағдайда жұмысқа әзірлеуге, ақаулы су құбырлары желілерін жақсарту мен қайта төсеуді аяқтауға республикалық бюджетте кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждарға көзделген қаражат есебінен 100 (жүз) миллион теңге бөлсін;
бөлінетін қаражаттың мақсатты пайдаланылуына бақылауды қамтамасыз етсін.
2. Ақмола облысының әкімі бөлінген қаражаттың уақытында игерілуі бойынша қажетті шаралар қолдансын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О неотложных мерах по улучшению состояния объектов теплоснабжения города Кокшетау
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года N 1764
В целях бесперебойного функционирования объектов жизнедеятельности г. Кокшетау в зимних условиях Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
выделить в установленном порядке акиму Акмолинской области 100 (сто) миллионов тенге на завершение ремонта и подготовку к работе в зимних условиях объектов теплоснабжения, административных зданий государственных учреждений, благоустройству и перекладку неисправных водопроводных сетей за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на неотложные государственные нужды;
обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
2. Акиму Акмолинской области принять необходимые меры по своевременному освоению выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)