Жапонияның "Тама" зоологиялық паркіне барыс әкету<*> ЕСКЕРТУ. Атау өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.02.10. N 1491 қаулысымен. ~P001476
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 қараша N 1816
"Жануарлар әлемін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 22-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен "Тама" зоологиялық паркінің коллекциясын толықтыру үшін Қазақстан Республикасынан Жапонияға барыс әкетуді ұйымдастырсын.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.02.10. N 1491
қаулысымен. P001476_
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасынан барысты әкетуге
көмек көрсетсін.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.02.10. N 1491
қаулысымен.
P001476_
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Табиғи
ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолдануға енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О вывозе снежного барса в зоологический парк "Тама" Японии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 1999 года N 1816
Сноска. В названии заменены слова - постановлением Правительства РК от 2 октября 2000 г. N 1491 P001491_ .
В соответствии со статьей 22 Закона Республики Казахстан Z933300_ "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в установленном законодательством порядке организовать вывоз снежного барса из Республики Казахстан в Японию для пополнения коллекции зоологического парка "Тама".
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2 октября 2000 г. N 1491 P001491_ .
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию), Министерству иностранных дел Республики Казахстан и Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке оказать содействие в вывозе снежного барса из Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Правительства РК от 2 октября 2000 г. N 1491 P001491_ .
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)