Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 359 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу және 1999 жылғы 23 шілдедегі N 1044 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 желтоқсан N 1831
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 1 ақпандағы N 5 өкімін іске асырудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 359 P990359_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне, Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Басшысына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарларына, Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысына, Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бір орынбасарына, Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісіне, Қазақстан Республикасының Президенті Протоколының бастығына, Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің меңгерушісіне, Қазақстан Республикасы Президентінің Баспасөз хатшысына, Қазақстан Республикасының Бас прокурорына, Қазақстан Республикасының Парламенті мен мәслихаттары депутаттарының сайлауына дайындық және оны өткізу кезеңінде Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының төрағасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасына, Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының бірінші орынбасарына, Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының бірінші орынбасарына, Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының төрт орынбасарына, Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің бастығына, Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысына, Қазақстан Республикасының Қорғаныс министріне, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері Бас штабының бастығына, Әуе қорғанысы күштерінің қолбасшысына, Жалпы мақсаттағы күштердің қолбасшысына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің директорына, Қазақстан Республикасының Ішкі істер министріне, Ішкі істер бірінші вице-министріне, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің төрағасына, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі Салық полициясы комитетінің төрағасына, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитетінің төрағасына шығыстардың тізбесіне сәйкес мемлекеттік органдарға ай сайын белгіленген лимиттің шегінде ұялы байланысты пайдалану құқығы берілсін.";
3-тармақтағы "қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді" деген сөз
"және 1999 жылдың 31 желтоқсанында күші жойылады" деген сөздермен
толықтырылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года N 359 и признании утратившим силу от 23 июля 1999 года N 1044
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 1831
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года N 359 P990359_ "Некоторые вопросы реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 1 февраля 1999 года N 5" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Предоставить право пользования сотовой связью Премьер-министру Республики Казахстан, Руководителю Администрации Президента Республики Казахстан, заместителям Премьер-Министра Республики Казахстан, Руководителю Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, одному заместителю Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, Помощнику Президента Республики Казахстан, Шефу протокола Президента Республики Казахстан, заведующему Канцелярией Президента Республики Казахстан, Пресс-секретарю Президента Республики Казахстан, Генеральному Прокурору Республики Казахстан, Председателю Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан на период подготовки и проведения выборов депутатов Парламента и маслихатов Республики Казахстан, Председателю Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, первому заместителю Председателя Комитета национальной безопасности, четырем заместителям Председателя Комитета национальной безопасности, Начальнику Службы охраны Президента Республики Казахстан, Управляющему Делами Президента Республики Казахстан, Министру обороны Республики Казахстан, Начальнику Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан, Командующему Силами воздушной обороны, Командующему Силами общего назначения, Директору Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Министру внутренних дел Республики Казахстан, первому вице-Министру внутренних дел, Председателю Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, Председателю Комитета налоговой полиции Министерства государственных доходов Республики Казахстан, Председателю Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан в пределах лимита, ежемесячно устанавливаемого государственным органам согласно росписи расходов.";
в пункте 3 после слов "вступает в силу со дня подписания" дополнить словами "и утрачивает силу 31 декабря 1999 года".

2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 359
қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 23 шілдедегі N 1044
P991044_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года N 1044 P991044_ "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года N 359".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)