Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 желтоқсан N 1867. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N  569  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 18, 197-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 1999 жылға арналған республикалық бюджетке кредиторлық берешекті өтеудің тәртібі туралы ережеде:
37-тармақтағы "негіздемелер жеткілікті болған" деген сөздер "тапсырылған құжаттар осы Ереженің 10-36-тармақтарында жазылған талаптарға сәйкес келген" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1999 года N 1867. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 (P050434).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.05.2005 № 434.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569 "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" (САПП Республики Казахстан, 1999г., N 18, ст.197) следующее изменение:
в Правилах о порядке погашения кредиторской задолженности в республиканский бюджет на 1999 год, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 37 слова "достаточности оснований" заменить словами "соответствия представленных документов требованиям, изложенным в пунктах с 10 по 36 настоящих Правил,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан