Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 985 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 желтоқсан N 1869
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекелеген акционерлік қоғамдар акцияларының мемлекеттік пакетін жекешелендіру жөніндегі кеңесшілерді таңдауға арналған тендер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 985 P990985_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Өндірістік
бөлімінің меңгерушісі Мият Саттарұлы Жанәбілов Инвестициялық компаниялар
(банктер) және мамандандырылған консальтингтік фирмалардың арасында кейбір
акционерлік қоғамдардың мемлекеттік акциялар пакетін жекешелендіру жөнінде
кеңесшілерді таңдау үшін өткізілетін тендер комиссиясының құрамына
енгізілсін;
Ғалиаусат Қайырбекұлы Кешубаев көрсетілген құрамнан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 985
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1999 года N 1869
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 985 P990985_ "О тендере на выбор советников по приватизации государственных пакетов акций некоторых акционерных обществ" следующие изменения:
ввести в состав комиссии по проведению тендера среди инвестиционных
компаний (банков) и специализированных консалтинговых фирм на выбор
советников по приватизации государственных пакетов акций некоторых
акционерных обществ Жанабилова Мията Саттарулы - заведующего
Производственным отделом Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Кешубаева Галиаусата Каирбековича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)