Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 наурыздағы N 215 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 желтоқсан N 1886. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.03.21. N 288 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ауыл шаруашылығы жануарлары мен құстарының туберкулезбен және бруцеллезбен ауруының алдын алу және оларға қарсы күрес жөніндегі 1999-2003 жылдар кезеңіне арналған бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 наурыздағы N 215 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 8, 60-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Ауыл шаруашылығы жануарлары мен құстарының туберкулезбен және бруцеллезбен ауруының алдын алу және оларға қарсы күрес жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамына:
Мыңбаев Сауат       - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Мұхаметбайұлы         министрі, төраға болып
Исмайылов Шахмұрат  - Қазақстан Республикасының Туберкулез
Шайымұлы              проблемасы ұлттық орталығы туберкулез
ғылыми-зерттеу институтының директоры
енгізілсін;
Жәнібек Сәлімұлы Кәрібжанов, Амангелді Әбдірахманұлы Жангереев көрсетілген құрамнан шығарылсын;
"Нұрқиянов Төлеухан - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Мұратханұлы           бірінші вице-министрі - Қазақстан
Республикасы Мал дәрігерлік қадағалау
комитетінің төрағасы, төрағаның орынбасары
Тұрсынқұлов         - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Шахайдар              министрлігінің Мал дәрігерлік қадағалау
Жорабекұлы            комитеті төрағасының орынбасары, төрағаның
орынбасары
Дүрімбетов Еркін    - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау,
Ермекұлы              білім және спорт министрлігінің Денсаулық
сақтау комитеті төрағасының орынбасары
Иванов Николай      - Қазақ мал дәрігерлігі ғылыми-зерттеу
Петрович              институты ауыл шаруашылығы жануарларының
бруцеллезін зерттеу жөніндегі
лабораториясының меңгерушісі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұрқиянов Төлеухан - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Мұратханұлы           вице-министрі, төрағаның орынбасары
Тұрсынқұлов         - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Шахайдар              министрлігі Мал дәрігерлік қадағалау
Жорабекұлы            департаментінің директоры, төрағаның
орынбасары
Дүрімбетов Еркін    - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Ермекұлы              істері жөніндегі агенттігінің төрағасы
орынбасарының міндетін атқарушы
Иванов Николай      - Қазақ мал дәрігерлігі ғылыми-зерттеу
Петрович              институты ауыл шаруашылығы жануарларының
бруцеллезін зерттеу жөніндегі
лабораториясының бас ғылыми қызметкері"

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1999 года N 215
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 1999 года N 1886. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 марта 2003 г. N 288
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1999 года N 215 P990215_ "Об утверждении Программы по профилактике и борьбе с туберкулезом и бруцеллезом сельскохозяйственных животных и птиц на период 1999-2003 годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст.
60) следующие изменения:
1) в приложении 2 к указанному постановлению:
ввести в состав Координационного совета по профилактике и борьбе с туберкулезом и бруцеллезом сельскохозяйственных животных и птиц при Правительстве Республики Казахстан:
Мынбаева Сауата Мухаметбаевича - Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан, председателем;
Исмаилова Шахмурата Шаимовича - директора научно-исследовательского
института туберкулеза Национального
центра проблемы туберкулеза
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Карибжанова Жанибека Салимовича,
Жангиреева Амангельды Абдрахмановича;
строки:
"Нуркиянов Толеухан Муратханович - первый вице-Министр сельского
хозяйства Республики Казахстан,
Председатель Комитета ветеринарного
надзора Республики Казахстан,
заместитель председателя
Турсункулов Шахайдар Жорабекович - заместитель Председателя Комитета
ветеринарного надзора Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместитель
председателя
Дурумбетов Еркин Ермекович -       заместитель Председателя Комитета
здравоохранения Министерства
здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан
Иванов Николай Петрович -          заведующий лабораторией по
изучению бруцеллеза
сельскохозяйственных животных
Казахского научно-
исследовательского ветеринарного
института"
изложить в следующей редакции:
"Нуркиянов Толеухан Муратханович - вице-Министр сельского
хозяйства Республики Казахстан,
заместитель председателя
Турсункулов Шахайдар Жорабекович - директор Департамента
ветеринарного надзора Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместитель
председателя
Дурумбетов Еркин Ермекович -       и.о. заместителя Председателя
Агентства Республики Казахстан
по делам здравоохранения
Иванов Николай Петрович -          главный научный сотрудник
лаборатории по изучению бруцеллеза
сельскохозяйственных животных
Казахского научно-
исследовательского ветеринарного
института".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан