Ресей Үкіметтік комиссиясының "Протон" зымыран-тасығышының авариясы бойынша Астана қаласында болуына байланысты шығыстарды төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 желтоқсан N 1887
Қарағанды облысында "Протон" зымыран-тасығышы авариясының жағдайы бойынша Қазақстан және Ресей Үкіметтік комиссияларының бірлескен мәжілісін өткізуге байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Ресей Үкіметтік
делегациясының 1999 жылғы 18 қарашада Астана қаласында болуы бойынша
ұйымдастыру шараларын өткізуіне байланысты Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігінің 149755 (бір жүз қырық тоғыз мың жеті жүз елу
бес) теңге сомасындағы шығыстарды 1999 жылға арналған республикалық
бюджетте өкілеттік шығыстарға көзделген қаражаттың есебінен төлесін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Об оплате расходов, связанных с пребыванием Российской Правительственной комиссии по аварии ракеты-носителя "Протон" в г. Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 1999 года N 1887
В связи с проведением совместного заседания Казахстанской и Российской Правительственных комиссий по случаю аварии ракеты-носителя "Протон" в Карагандинской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан оплатить расходы Министерства иностранных дел Республики Казахстан, связанные с проведением организационных мероприятий по пребыванию российской правительственной делегации 18 ноября 1999 года в г.Астане, в сумме 149755 (сто сорок
девять тысяч семьсот пятьдесят пять) тенге за счет средств,
предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на представительские
расходы.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)