Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 10 желтоқсандағы N 1895 Қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Жылу энергиясын өндіру, беру және бөлу" қызметінің түрлерін лицензиялау процесін оңтайландыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуірдегі N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 P951894_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
реттік нөмірі 5-жолдың 3-бағанындағы "тарату" деген сөзден кейін
"(жиынтық орнатылған жылу қуаты 100 Гкал/сағаттан астам жылу энергиясы
көздерінен)" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 27-жолдағы 2-баған мынадай сөздермен толықтырылсын:
"Астана және Алматы қалаларының";
реттік нөмірі 27-жолдағы 3-баған мынадай мазмұндағы абзацпен
толықтырылсын:
"Жылу энергияларын өндіру, беру және тарату (жиынтық орнатылған жылу
қуаты 100 Гкал/сағаттан астам жылу энергиясы көздерінен)".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года № 1895. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В целях оптимизации процесса лицензирования вида деятельности "Производство, передача и распределение тепловой энергии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст.515) следующие дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
графу 3 строки, порядковый номер 5, после слова "тепловой" дополнить
словами: "(от источников тепловой энергии с суммарной установленной
тепловой мощностью более 100 Гкал/час)";
графу 2 строки, порядковый номер 27, дополнить словами:
"городов Астаны и Алматы";
графу 3 строки, порядковый номер 27, дополнить абзацем следующего
содержания:
"Производство, передача и распределение тепловой энергии (от
источников тепловой энергии с суммарной установленной тепловой мощностью
до 100 Гкал/час включительно)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)