Астана қаласында Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы үкіметтік делегацияларының мемлекеттік шекараны делимитациялау жөніндегі екінші мәжілісін өткізуге байланысты ұйымдастыру іс-шаралары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 желтоқсан N 1933
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1999 жылдың 20-25 желтоқсанында Астана қаласында Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы үкіметтік делегацияларының мемлекеттік шекараны делимитациялау жөніндегі екінші мәжілісі өткізілсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі кездесуді ұйымдастыруды, келіссөздерге материалдар мен тезистерді, қол қоюға құжаттарды әзірлеуді, келіссөздерге дайындалу мен өткізуді жалпы үйлестіруді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңдарда белгіленген
тәртіппен Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне қоса
беріліп отырған сметаға сәйкес кездесудің шеңберіндегі іс-шараларды
өткізуге 1999 жылға арналған республикалық бюджетте өкілдік шығыстарға
көзделген қаржы қаражатын бөлсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1933 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы үкіметтік
делегацияларының мемлекеттік шекараны делимитациялау
жөніндегі екінші мәжілісін өткізуге арналған шығыстардың
Сметасы
1999 жыл, 6 күн, Астана - үкіметтің делегациялардың келіссөздері
(1+14 формуласы)
__________________________________________________________________
N       Көрсетілетін қызметтердің атауы            Сомасы (теңге)
р/с
__________________________________________________________________
1. 25 адамға буфеттік қызмет көрсету.
Күніне бір адамға 1040 теңгемен есептегенде
(25 адам х 1040 теңге х 6 күн                   156000
2. Көліктік шығыстарды төлеу. Сағатына 700
теңгеден есептегенде (тәулігіне 4 сағаттан):
-1 шағынавтобус (700 теңге х 4 сағат х 6 күн)   16800
2 "Фиат" автомашинасы (2 х 700 теңге х 6 күн)   8400
3. ҚР Сыртқы істер министрінің атынан 25 адамға
арналған қабылдау.
Бір адамға 6500 теңге есебімен
(25 х 6500)                                     162500
____________________________________________________________________
Жиыны:                                          343700
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Об организационных мероприятиях в связи с проведением в городе Астане второго заседания правительственных Делегаций Республики Казахстан и Российской Федерации по делимитации государственной границы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1999 года N 1933
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести в городе Астане с 20 по 25 декабря 1999 года второе заседание правительственных Делегаций Республики Казахстан и Российской Федерации по делимитации государственной границы.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить организацию встречи, подготовку материалов и тезисов к переговорам, документов к подписанию, общую координацию подготовки и проведения переговоров.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан финансовые средства на проведение мероприятий в рамках встречи, предусмотренные в республиканском бюджете на 1999 год на представительские расходы согласно прилагаемой смете.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1999 года N 1933
Смета
расходов на проведение второго заседания правительственных
Делегаций Республики Казахстан и Российской Федерации по
делимитации государственной границы
1999 год, 6 дней, Астана - переговоры правительственных Делегаций
(формула 1+14)
---------------------------------------------------------------------------
N !           Наименование услуг                !      сумма
п/п!                                             !     (тенге)
---------------------------------------------------------------------------
1   Буфетное обслуживание 25 человек
Из расчета 1040 тенге в день на одного
человека
(25 человек х 1040 тенге х 6 дней)              156000
2   Оплата транспортных расходов
Из расчета 700 тенге в час (4 часа в сутки):
- 1 микроавтобус (700 тенге х 4 часа х 6 дней)   16800
- 2 автомашины "ФИАТ" (2 х 700 тенге х 6 дней)    8400
---------------------------------------------------------------------------
3   Прием от имени Министра иностранных дел РК на
25 человек
Из расчета 6500 тенге на одного человека        162500
(25 х 6500)
---------------------------------------------------------------------------
Итого                                           343700
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)