Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы. 1999 жылғы 20 желтоқсан N 1942. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.25. N 202 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына   1-тармақтағы Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамы мынадай сөздермен толықтырылсын:
"Бүркітбаев Серік             - Қазақстан Республикасының
Мінуәрұлы                       Көлік және коммуникациялар
министрі
Жандосов Ораз                 - "KEGOC" Электр жүйелерін
Әлиұлы                          басқару жөніндегі Қазақстан
компаниясы" ашық акционерлік
қоғамының президенті
(келісім бойынша)."
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1942. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 февраля 2003 г. N 202
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983  P980983_   "О создании Совета по экономической политике" следующее дополнение:
в пункте 1 состав Совета по экономической политике дополнить словами:
"Буркитбаев Серик        - Министр транспорта и коммуникаций
Минарович                  Республики Казахстан
Джандосов Ураз           - президент открытого акционерного
Алиевич                    общества "Казахстанская компания по
управлению электрическими сетями
"КЕGОС" (по согласованию)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан