Ұйымдардың кредиторлық берешегін өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 желтоқсан N 1947
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 16 желтоқсандағы Z980318_ Заңының 5-1-бабына және "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 P990569_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Кредиторлық берешекті өтеуге байланысты мәселелерді қарау жөніндегі комиссия мақұлдаған тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) берушілер алдындағы жалпы сомасы 1 087 903 279 (бір миллиард сексен жеті миллион тоғыз жүз үш мың екі жүз жетпіс тоғыз) теңгелік, оның ішінде:
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі бойынша 148 718 800 (жүз қырық сегіз миллион жеті жүз он сегіз мың сегіз жүз) теңге сомасындағы;
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі бойынша 632 727 700 (алты жүз отыз екі миллион жеті жүз жиырма жеті мың жеті жүз) теңге сомасындағы, оның ішінде:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекараны қорғау жөніндегі комитеті 19 308 800 (он тоғыз миллион үш жүз сегіз мың сегіз жүз) теңге сомасындағы;
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі бойынша 53 010 118 (елу үш миллион он мың жүз он сегіз) теңге сомасындағы;
Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі бойынша 24 408 801 (жиырма төрт миллион төрт жүз сегіз мың сегіз жүз бір) теңге сомасындағы;
Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі бойынша 3 951 000 (үш миллион тоғыз жүз елу бір мың) теңге сомасындағы;
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі бойынша 124 463 860 (жүз жиырма төрт миллион төрт жүз алпыс үш мың сегіз жүз алпыс) теңге сомасындағы, оның ішінде:
а) азаматтардың жекелеген санаттарына берілген жеңілдіктер бойынша 4 206 360 (төрт миллион екі жүз алты мың үш жүз алпыс) теңге сомасындағы;
б) таратылған Жол қорынан қаржыландырылып келген "Қазақавтодор" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны бойынша, облыстар бойынша жалпы сомасы 120 257 500 (жүз жиырма миллион екі жүз елу жеті мың бес жүз) теңге сомасындағы;
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігі бойынша 32 523 000 (отыз екі миллион бес жүз жиырма үш мың) теңге сомасындағы;

О погашении кредиторской задолженности организаций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1947
В соответствии со статьей 5-1 Закона Республики Казахстан от 16 декабря 1998 года Z980318_ "О республиканском бюджете на 1999 год" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложениями государственных органов о погашении кредиторской задолженности, одобренными Комиссией по рассмотрению вопросов, связанных с погашением кредиторской задолженности, на общую сумму 1 087 903 279 (один миллиард восемьдесят семь миллионов девятьсот три тысячи двести семьдесят девять) тенге перед поставщиками товаров (работ, услуг) за счет погашения задолженности хозяйствующих субъектов по платежам в республиканский бюджет, в том числе:
по Министерству иностранных дел Республики Казахстан на сумму 148 718 800 (сто сорок восемь миллионов семьсот восемнадцать тысяч восемьсот) тенге;
по Министерству обороны Республики Казахстан на сумму 632 727 700 (шестьсот тридцать два миллиона семьсот двадцать семь тысяч семьсот) тенге, в том числе:
Комитет по охране государственной границы Республики Казахстан на сумму 19 308 800 (девятнадцать миллионов триста восемь тысяч восемьсот) тенге;
по Министерству внутренних дел Республики Казахстан на сумму 53 010 118 (пятьдесят три миллиона десять тысяч сто восемнадцать) тенге;
по Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан на сумму 24 408 801 (двадцать четыре миллиона четыреста восемь тысяч восемьсот один) тенге;
по Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан на сумму 3 951 000 (три миллиона девятьсот пятьдесят одна тысяча) тенге;
по Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан всего на сумму 124 463 860 (сто двадцать четыре миллиона четыреста шестьдесят три тысячи восемьсот шестьдесят) тенге, из них:
а) по предоставленным льготам отдельным категориям граждан на сумму 4 206 360 (четыре миллиона двести шесть тысяч триста шестьдесят) тенге;
б) по Республиканскому государственному казенному предприятию "Казахавтодор", финансировавшемуся из упраздненного Дорожного фонда, по областям на общую сумму 120 257 500 (сто двадцать миллионов двести пятьдесят семь тысяч пятьсот) тенге;
по Министерству здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан на сумму 32 523 000 (тридцать два миллиона пятьсот двадцать три тысячи) тенге;

Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі бойынша 68 100 000 (алпыс сегіз миллион жүз мың) теңге сомасындағы кредиторлық берешекті шаруашылық жүргізуші субъектілердің республикалық бюджетке төленетін төлемдері бойынша берешегін өтеу есебінен өтеу туралы мемлекеттік органдардың ұсыныстарына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі жоғарыда көрсетілген кредиторлық берешекті өтеу бойынша "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 13 мамырдағы N 569
P990569_
қаулысымен бекітілген тәртіппен
есептеме жүргізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының атқарылуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Е.Ә.Өтембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан на сумму 68 100 000 (шестьдесят восемь миллионов сто тысяч) тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан и Министерству государственных доходов Республики Казахстан обеспечить проведение расчетов по погашению вышеуказанной кредиторской задолженности в порядке, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)