Мұнайгаз саласының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 желтоқсан N 1978. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.04.13. N 571 қаулысымен. ~P000571
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2000 жылы Қазақстан Республикасынан мұнайдың экспорты (ТМД СЭҚ ТН коды (2709 00 900) 22 000 000 тонна көлемінде сандық шектеу қойылсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі:
мұнай экспорттаушыларының өтінішінің негізінде мұнай экспортының жылдық кестесін бекітсін;
отандық мұнай өңдеу зауыттарының жүктемесін ескере отырып, мұнай
экспорттаудың жылдық кестесіне тоқсан сайын түзету енгізіп отырсын.
3. Қазақстан Республикасы Кіріс министрлігінің Кеден комитеті
Қазақстан Республикасының аумағынан шикі мұнай экспортын жоғарыда
көрсетілген кестенің негізінде Қазақстан Республикасының Энергетика,
индустрия және сауда министрлігінің берген рұқсатының негізінде ғана
жүргізсін.
4. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап 30 күн өткеннен кейін
қолдануға енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О некоторых вопросах нефтегазовой отрасли
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1999 года N 1978. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 апреля 2000 г. N 571 ~P000571.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.04.2000 № 571.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Количественно ограничить в 2000 году экспорт нефти (код ТН ВЭД СНГ (2709 00 900) из Республики Казахстан в объеме 22 000 000 тонн.
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан:
на основании заявлений экспортеров нефти утвердить годовой график экспорта нефти;
ежеквартально корректировать годовой график нефти с учетом загрузки отечественных нефтеперерабатывающих заводов.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан экспорт сырой нефти с территории Республики Казахстан производить только на основании разрешений, выдаваемых Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан на основании вышеуказанного графика.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 30 дней со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)