Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 желтоқсан N 2025
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын ғимараттар мен қызметтік үй-жайларды бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 P990796_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасындағы:
реттік нөмірі 12-жолдағы 4-бағандағы "Мемлекеттік сатып алу жөніндегі
агенттік" деген сөздер "Астана қаласының ЕЭА әкімшілік кеңесі" деген
сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 21-жолдағы 4-бағандағы "Президенттің Іс Басқармасының
резерві" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу
жөніндегі агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 2025
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796 P990796_ "О распределении зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 12, в графе 4 слова "Агентство по госзакупкам" заменить словами "Административный совет СЭЗ города Астаны";
в строке, порядковый номер 21, в графе 4 слова "Резерв Управления Делами Президента" заменить словами "Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)