Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 желтоқсан N 2027. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.12.27. N 1404 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекелеген тауарлардың әкелінуі мен әкетілуіне шектеу енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243  P981243_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 45, 410-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
3-тармақтың үшінші абзацындағы "1999 жылдың желтоқсанында" деген сөздерден кейін "2000 жылдың желтоқсанында" деген сөздермен толықтырылсын.
осы қаулыға 1-қосымшада:
"Бір жылға арналған квотаның көлемі" деген бағандағы "Бір жылға арналған" деген сөздер "2000 жылдың 31 желтоқсаны бойынша" деген сөздермен және "8000" деген сан "3000" деген санмен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі бұрын қабылданған нормативтік құқықтық актілерді осы қаулыға сәйкес келтірсін.
3. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 года N 1243
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 2027. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 2004 года N 1404.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.12.2004 № 1404 (вступает в силу по истечении тридцати дней со дня опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 N 1243 "О введении ограничений на ввоз и вывоз отдельных товаров" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 45, ст.410) следующие дополнение и изменение:
в абзаце третьем пункта 3 после слов "декабре 1999 года" дополнить словами ", декабре 2000 года" ;
в приложении 1 к настоящему постановлению:
в графе "Объем квоты на год" слова "на год" заменить словами "по 31 декабря 2000 года" и цифру "8000" заменить цифрой "3000".
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан привести ранее принятые нормативные правовые акты в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан