Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 1 қазандағы N 189 өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2000 жылғы 22 қаңтар N 13-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.25. N 1176 қаулысымен.
"Жалақы төлеу жөнiндегі берешекке талдау жасау үшiн жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 1 қазандағы N 189 R980189_ өкiмiне мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
көрсетiлген өкiммен құрылған жұмыс тобының құрамына мыналар енгізiлсiн:
Радостовец Николай              Қазақстан Республикасының Еңбек
Владимирович                    және халықты әлеуметтiк қорғау
министрi, жетекшi
Қайырбеков Қайрат               Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Құзайырұлы                      кiрiс министрлiгiнiң Салық полициясы
комитетi төрағасының бiрiншi
орынбасары
Константинов                    Қазақстан Республикасы Бас
Анатолий Васильевич             Прокурорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Қынатов Марат                   Қазақстан Республикасының
Полатұлы                        Энергетика, индустрия және сауда
министрлiгi Инвестициялық саясат
және мониторинг департаментiнiң
директоры
Смайылов Әлихан                 Қазақстан Республикасы Статистика
Асханұлы                        жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы;
мына:
"Коржова Наталья                Қазақстан Республикасының Еңбек
Артемовна                       және халықты әлеуметтік қорғау
министрi, жетекшi
Нұрпейiсов Қайрат             - Қазақстан Республикасының
Айтмұхамбетұлы                  Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Коржова Наталья                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Артемовна                         вице-министрi
Нұрпейiсов Қайрат               - Қазақстан Республикасының
Айтмұхамбетұлы                    Мемлекеттiк кiрiс вице-министрi"
Рахат Мұхтарұлы Әлиев, Оразалы Сәнтайұлы Ержанов, Жақсыбек Әбдiрахметұлы Күлекеев, Бисенғали Шамғалиұлы Тәжияқов көрсетiлген құрамнан шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 189
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 января 2000 года N 13-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 ноября 2003 г. N 1176
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 189  R980189_   "О создании рабочей группы для анализа задолженности по выплате заработной платы" следующие изменения:
ввести в состав рабочей группы, образованной указанным распоряжением:
Радостовца Николая              - Министра труда и социальной
Владимировича                     защиты населения Республики
Казахстан, руководителем
Каирбекова Кайрата Кузаировича  - первого заместителя Председателя
Комитета налоговой полиции
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
Константинова                   - заместителя Генерального
Анатолия Васильевича              Прокурора Республики Казахстан
(по согласованию)
Кынатова Марата Полатовича      - директора Департамента
инвестиционной политики и
мониторинга Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Смаилова Алихана Асхановича     - Председателя Агентства Республики
Казахстан по статистике;
строки:
"Коржова Наталья Артемовна      - Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан,
руководитель
Нурпеисов Кайрат                - вице-Министр энергетики,
Айтмухамбетович                   индустрии и торговли Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Коржова Наталья Артемовна      - вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Нурпеисов Кайрат                - вице-Министр государственных
Айтмухамбетович                   доходов Республики Казахстан";
вывести из указанного состава:
Алиева Рахата Мухтаровича, Ержанова Оразалы Сантаевича, Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича, Таджиякова Бисенгали Шамгалиевича.
Премьер-Министр