Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кейбiр өкiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2000 жылғы 12 тамыз N 110
Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кейбiр
өкімдерінің күшi жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2000 жылғы 12 тамыздағы
N 110 өкiмiне
қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің күшi жойылған
кейбiр өкiмдерiнiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 2 шiлдедегi
N 129 өкiмi.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 14 шiлдедегi
N 135 өкiмi.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 20 шiлдедегi
N 139 өкiмi.
4. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 29 шiлдедегi
R980147_
147 өкiмi.
5. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 13 тамыздағы
N 153 өкiмi.
6. "Мүгедектердiң қоғамдық бiрлестiктерiнiң тiршiлiк қызметi үшiн әкелiнетiн немесе олардың ұйымдарының өндiрiстiк қызметiнде қажеттi көлемде пайдаланылатын, кеден iсi туралы заңдарда көзделген баждың барлық түрiнен босатылатын тауарлардың тiзбесiн анықтау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 11 қарашадағы N 219 R980219_ өкiмi.
7. "Мемлекеттiк меншiктi жекешелендiру бағдарламасын әзiрлеу
жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 7 желтоқсандағы N 237
R980237_
өкiмi.
8. "Қазақтелеком" ашық акционерлiк қоғамының қызметiн зерделеу
жөнiндегi комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1999
жылғы 1 ақпандағы N 10
R990010_
өкiмi.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О признании утратившими силу некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 110-р
Признать утратившими силу некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 августа 2000 года N 110-р
Перечень утративших силу некоторых распоряжений
Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 1998 года N 129.
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июля 1998 года N 135.
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 июля 1998 года N 139.
4. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июля 1998 года N 147 R980147_ .
5. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 1998 года N 153.
6. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года N 219 R980219_ "Об образовании рабочей группы по определению Перечня товаров, ввозимых для жизнедеятельности общественных объединений инвалидов или используемых в производственной деятельности их организаций в необходимых объемах, освобождаемых от всех видов пошлин, предусмотренных законодательством о таможенном деле".
7. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года N 237 R980237_ "О создании рабочей группы по разработке Программы управления государственной собственностью и приватизации".
8. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 февраля 1999 года N 10 R990010_ "О комиссии по изучению деятельности открытого акционерного общества "Казахтелеком".
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)