"Қаржы лизингі туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне лизинг мәселелері бойынша өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2000 жылғы 7 қыркүйек. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қаржы лизингi туралы"  Z000078_ және "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне лизинг мәселелерi бойынша өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы"  Z000075_ Қазақстан Республикасының Заңдарын iске асыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Тiркеу қызметi комитетi үш айлық мерзiмде жылжымалы мүлiктiң лизинг шартын мемлекеттiк тiркеу тәртiбiн көздейтiн нормативтiк құқықтық кесiмнiң жобасын Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
2. Мемлекеттiк кiрiс, Қаржы, Экономика, Энергетика, индустрия және сауда, Ауыл шаруашылығы, Көлiк және коммуникациялар министрлiктерi бiр айлық мерзiмде Қазақстан Республикасының кеден заңнамасында белгiленген тауарларды уақытша әкелудiң және уақытша әкетудiң кедендiк режимi қолданылатын лизинг заттарының тiзбесiн бекiтудi көздейтiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулысының жобасын Қазақстан Республикасының Yкiметіне енгізсін.
Премьер-Министр

О реализации Законов Республики Казахстан "О финансовом лизинге" и "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лизинга"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 сентября 2000 года N 115-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
В целях реализации Законов Республики Казахстан Z000078_ "О финансовом лизинге" и Z000075_ "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лизинга":
1. Комитету регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан в трехмесячный срок внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект нормативного правового акта, предусматривающего порядок государственной регистрации договора лизинга движимого имущества.
2. Министерствам государственных доходов, финансов, экономики, энергетики, индустрии и торговли, сельского хозяйства, транспорта и коммуникаций в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан, предусматривающий утверждение перечня предметов лизинга, к которым применяется таможенный режим временного ввоза и временного вывоза товаров, установленный таможенным законодательством Республики Казахстан.
Премьер-Министр