Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 13 наурыздағы N 31 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2000 жылғы 14 желтоқсан N 137-ө
"Астана қаласындағы халықаралық әуежайды қайта жаңарту жобасы
жөніндегі тендерлік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің 1999 жылғы 13 наурыздағы N 31
R990031_
өкіміне мынадай
өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мынадай құрамда тендерлік комиссия құрылсын:
Мәсімов                   - Қазақстан Республикасының Көлік
Кәрім Қажымқанұлы           және коммуникациялар министрі,
төраға
Мамин                     - Көлік және коммуникациялар
Асқар Ұзақбайұлы            вице-министрі-Автомобиль жолдары
комитетінің төрағасы, орынбасар
Қапаров                   - "Астана халықаралық әуежайы"
Серік Әбдібайұлы            республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бас директоры,
орынбасар (келісім бойынша)
Алтынбеков                - "Астана халықаралық әуежайы"
Тәуке Әнесұлы               республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының салынып жатқан
кәсіпорны дирекциясы
директорының орынбасары, хатшы
(келісім бойынша)
Елубаев                   - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бауыржан Ысқақұлы           қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Жәмішев                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы           бірінші вице-министрі
Ким                       - Қазақстан Республикасының Әділет
Георгий Владимирович        вице-министрі
Боранбаев                 - Қазақстан Республикасының Көлік
Серік Жақанұлы              және коммуникациялар
министрлігі Азаматтық авиация
комитетінің төрағасы
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы          министрлігі Мемлекеттік қарызға алу
департаментінің директоры
Саудабаев                 - Қазақстан Республикасының Көлік
Дәулет Советұлы             және коммуникациялар
министрлігі Экономикалық реттеу
департаментінің директоры
Әбдіреев                  - Қазақстан Республикасының
Батырбек Сейтенұлы          Экономика министрлігі Салалық саясат
департаменті директорының орынбасары
Бақашев                   - Қазақстан Республикасының
Ермек Құттықожаұлы          Мемлекеттік сатып алу
жөніндегі агенттігі мемлекеттік
сатып алу әдістемесі және
бақылау басқармасының бастығы
Құлназаров                - "Қазаэронавигация" республикалық
Сергей Дабысұлы             мемлекеттік кәсіпорнының бас
директоры (келісім бойынша)
Райысов                   - "Қазаэрожоба" республикалық
Амангелді Райысұлы          мемлекеттік кәсіпорнының директоры
(келісім бойынша)
Бектасов                  - "Қазақтелеком" ашық акционерлік
Әбен Ағыбайұлы              қоғамының президенті (келісім бойынша)".
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбекова Б.А.

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 марта 1999 года N 31
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 декабря 2000 года N 137-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13
марта 1999 года N 31
R990031_
"О создании тендерной комиссии по проекту
реконструкции международного аэропорта в городе Астане" следующее
изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Образовать тендерную комиссию в следующем составе:
Масимов                    - Министр транспорта и коммуникаций
Карим Кажимканович           Республики Казахстан, председатель
Мамин                      - вице-Министр транспорта и коммуникаций -
Аскар Узакбаевич             Председатель Комитета автомобильных
дорог, заместитель
Капаров                    - генеральный директор Республиканского
Серик Абдыбаевич             государственного предприятия
"Международный аэропорт Астана",
заместитель (по согласованию)
Алтынбеков                 - заместитель директора дирекции
Тауке Анесович               строящегося предприятия Республиканского
государственного предприятия
"Международный аэропорт Астана",
секретарь (по согласованию)
Елубаев                    - заместитель Председателя Комитета
Бауыржан Ыскакулы            национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Жамишев                    - первый вице-Министр финансов Республики
Болат Бидахметович           Казахстан
Ким                        - вице-Министр юстиции Республики
Георгий Владимирович         Казахстан
Буранбаев                  - председатель Комитета гражданской авиации
Серик Жаканович              Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Дунаев                     - директор Департамента государственного
Арман Галиаскарович          заимствования Министерства финансов
Республики Казахстан
Саудабаев                  - директор Департамента экономического
Даулет Советович             регулирования Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Абдреев                    - заместитель директора Департамента
Батырбек Сейтенович          отраслевой политики Министерства
экономики Республики Казахстан
Бакашев                    - начальник управления методологии и
Ермек Куттыкожаевич          контроля государственных закупок
Агентства Республики Казахстан по
государственным закупкам
Кульназаров                - генеральный директор Республиканского
Сергей Дабусович             государственного предприятия
"Казаэронавигация" (по согласованию)
Раисов                     - директор Республиканского
Амангельды Раисович          государственного предприятия
"Казаэропроект" (по согласованию)
Бектасов                   - президент открытого акционерного общества
Абен Агыбаевич               "Казахтелеком" (по согласованию)
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)