Футбол қауымдастықтарының халықаралық федерациясы Әлем кубогының Азиялық iрiктеу турнирi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 27 ақпан N 15-ө
1. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң, Қазақстан футбол одағының, Футбол қауымдастықтары халықаралық федерациясының және Азия футбол конфедерациясының 2001 жылғы 20-26 сәуiрде Алматы қаласында Футбол қауымдастықтарының халықаралық федерациясы Әлем кубогының Азиялық iрiктеу турнирiн (бұдан әрi - Азиялық iрiктеу турнирi) өткiзу жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi, Алматы қаласының әкiмi Қазақстан футбол одағымен бiрлесiп Азиялық iрiктеу турнирiн өткiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Азиялық iрiктеу турнирiне қатысушылардың келу және кету құжаттарын ресiмдеуге жәрдем көрсетсiн.
4. Қазақстан Республикасының Ішкi iстер министрлiгi Азиялық iрiктеу турнирiне қатысушылар тұратын және жарыстар өткiзiлетiн орындарда қоғамдық тәртiптi және олардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөнiндегi iс-шараларды жүзеге асырсын.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгi Азиялық iрiктеу турнирiне дайындық пен оның өткiзiлуi барысын
кеңiнен жариялауды қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
Азиялық iріктеу турниріне қатысушыларды тасымалдауға жәрдем көрсетсiн.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Об Отборочном Азиатском турнире Кубка Мира Международной Федерации Футбольных Ассоциаций
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 февраля 2001 года N 15-р
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту, Футбольного союза Казахстана, Международной Федерации Футбольных Ассоциаций и Азиатской Футбольной Конфедерации о проведении с 20 по 26 апреля 2001 года в городе Алматы Отборочного Азиатского турнира Кубка Мира Международной Федерации Футбольных Ассоциаций (далее - Отборочный Азиатский турнир).
2. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту, акиму города Алматы совместно с Футбольным союзом Казахстана провести Отборочный Азиатский турнир.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам Отборочного Азиатского турнира.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан осуществить мероприятия по обеспечению общественного порядка и безопасности участников Отборочного Азиатского турнира в местах проживания и проведения соревнований.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия
Республики Казахстан обеспечить широкое освещение хода подготовки и
проведения Отборочного Азиатского турнира.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
оказать содействие в перевозке участников Отборочного Азиатского турнира.
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)