Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы екінші тоқсандағы мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 31 наурыз N 17-ө
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы
екінші тоқсандағы мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақытылы әзірленуін және
енгізілуін қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2001 жылғы 31 наурыздағы
N 17 өкімімен
Бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы екінші
тоқсандағы мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі
_________________________________________________________________________
Күні  !      Мәселенің атауы              !  Әзірлеуге   ! Баяндамашылар
!                                   ! жауаптылар   !
_________________________________________________________________________
1                   2                         3              4
_________________________________________________________________________
17      Қазақстан Республикасының          Стратегиялық   Қ.Н.Келімбетов
сәуір   2010 жылға дейін дамуының          жоспарлау
стратегиялық жоспары туралы        жөніндегі
агенттік
_________________________________________________________________________
17      Әлеуметтік қорғау тұжырымдама.     Еңбек және     Ә.М.Бәйменов
сәуір   сының жобасы туралы                халықты
әлеуметтік
қорғау
министрлігі
_________________________________________________________________________
17      Салық төлеушілер мен салық салу    Мемлекеттік    З.Х.Кәкімжанов
сәуір   объектілерін тіркеу жүйесін        кіріс
енгізу туралы                      министрлігі
_________________________________________________________________________
24      Республикалық бюджеттің 2001       Қаржы          М.Т.Есенбаев
сәуір   жылғы І тоқсанда атқарылуының      министрлігі
қорытындылары туралы
_________________________________________________________________________
24      2001 жылғы І тоқсанда Қазақстан    Экономика      Ж.Ә.Құлекеев
сәуір   Республикасының әлеуметтік-эконо.  және сауда
микалық дамуының және Қазақстан    министрлігі
Республикасы Үкіметінің Іс-қимыл
бағдарламасы орындалуының қоры.
тындылары туралы
_________________________________________________________________________
15      2000 жылғы республикалық           Қаржы          М.Т.Есенбаев
мамыр   бюджеттің атқарылуы туралы         министрлігі
_________________________________________________________________________
15      Денсаулық сақтауға арналған        Денсаулық      Ж.А.Досқалиев
мамыр   бюджеттік шығыстардың тиімділігін  сақтау ісі
арттыру және Қазақстан Республика. жөніндегі
сының жұмыс істейтін азаматтарын   агенттік
міндетті медициналық сақтандыруды
енгізудің мәселелері туралы
_________________________________________________________________________
15      Үкіметтің Регламентіне             Әділет         И.И.Рогов
мамыр   өзгерістер мен толықтырулар        министрлігі
енгізу туралы
_________________________________________________________________________
29      Фискалдық органдардың қызметін     Мемлекеттік    З.Х.Кәкімжанов
мамыр   жетілдіру, салық және кеден        кіріс
әкімшілігін жүргізу сапасын        министрлігі

О Перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во втором квартале 2001 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 2001 года N 17-р
1. Утвердить прилагаемый Перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во втором квартале 2001 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-
Министра Республики Казахстан
от 31 марта 2001 года N 17-р
Перечень вопросов для рассмотрения
на заседаниях Правительства Республики
Казахстан во втором квартале 2001 года
----------------------------------------------------------------------
Дата    !Наименование вопроса            !Ответственные ! Докладчики
!                                !за подготовку !
----------------------------------------------------------------------
1     !                2               !     3        !     4
----------------------------------------------------------------------
17      О Стратегическом плане развития   Агентство по    Келимбетов К.Н.
апреля  Республики Казахстан до 2010 года стратегическому
планированию
17      О проекте Концепции социальной    Министерство   Байменов А.М.
апреля  защиты                            труда и
социальной
защиты
населения
17      О внедрении системы регистрации   Министерство   Какимжанов З.Х.
апреля  налогоплательщиков и объектов     государствен-
налогооблажения                   ных доходов
24      Об итогах исполнения республикан- Министерство  Есенбаев М.Т.
апреля  ского бюджета за I квартал 2001   финансов
года
24      Об итогах социально-экономическо- Министерство  Кулекеев Ж.А.
апреля  го развития Республики Казахстан  экономики и
и выполнения Программы действий   торговли
Правительства Республики Казахстан
за I квартал 2001 года
15 мая  Об исполнении республиканского    Министерство  Есенбаев М.Т.
бюджета за 2000 год               финансов
15 мая  О повышении эффективности         Агентство по  Доскалиев Ж.А.
бюджетных расходов на             делам
здравоохранение и вопросах        здравоохранения
внедрения обязательного
медицинского страхования
работающих граждан в
Республике Казахстан
15 мая  О внесении изменений и            Министерство  Рогов И.И
дополнений в Регламент            юстиции
Правительства
29 мая  О Программе совершенствования     Министерство  Какимжанов З.Х
деятельности фискальных           государственных
органов, повышения качества       доходов
налогового и таможенного
администрирования на

арттырудың 2001-2003 жылдарға
арналған бағдарламасы туралы
_________________________________________________________________________
12      Қазақстанда техникалық-экономи.    Экономика      Ж.Ә.Құлекеев
маусым  калық ақпараттың халықаралық       және сауда     К.П.Пірімқұлов
стандарттары мен жіктемелерін      министрлігі
енгізудің проблемалары туралы
_________________________________________________________________________
12      Білім беру қызметіне ауылдық       Білім және     Н.С.Бектұрғанов
маусым  жерлерде қол жеткізілуі туралы     ғылым
министрлігі
_________________________________________________________________________
12      Жұмыс істеп тұрғандарына           Табиғи         Б.М.Имашев
маусым  қосарлы электр тарту желілерін,    монополия.     В.С.Школьник
газ бөлу желілерін салу және       ларды реттеу,
олардың республика экономикасына   бәсекелестікті
теріс әсерін болдырмау жөніндегі   қорғау және
шаралар туралы                     шағын бизнесті
қолдау жөніндегі
агенттік
_________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

2001-2003 годы
12 июня О проблемах внедрения международ- Министерство  Кулекеев Ж.А.
ных стандартов и классификаторов  экономики и   Примкулов К.П.
технико-экономической информации  торговли
в Казахстане
12 июня О доступности образовательных     Министерство  Бектурганов Н.С.
услуг в сельской местности        образования
и науки
12 июня О строительстве параллельных      Агентство по   Имашев Б.М.
действующим линий электропередач, регулированию Школьник В.С.
газовых распределительных сетей   естественных
и мерах по предотвращению их      монополий,
негативного влияния на экономику  защите
республики                        конкуренции и
поддержке
малого бизнеса
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)