Волейболдан ерлер командалары арасындағы Әлем чемпионатының біліктілік турнирін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 2 мамыр N 31-ө
1. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің, Қазақстан Республикасы волейбол федерациясының және Халықаралық волейбол федерациясының 2001 жылғы 1-6 тамызда Алматы қаласында Волейболдан ерлер командалары арасындағы Әлем чемпионатының біліктілік турнирін (бұдан әрі - біліктілік турнирі) өткізу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса беріліп отырған біліктілік турнирін дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі, Алматы қаласының әкімі Қазақстан Республикасы волейбол федерациясының келісімі бойынша біліктілік турнирін Балуан Шолақ атындағы Спорт және мәдениет сарайында өткізсін.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі біліктілік турниріне қатысушылардың келу және кету құжаттарын ресімдеуге жәрдем көрсетсін.
5. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі біліктілік турниріне қатысушылар тұратын және жарыстар өткізілетін орындарда қоғамдық тәртіпті және олардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды жүзеге асырсын.
6. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі біліктілік турниріне дайындық пен оның өткізілу барысын
бұқаралық ақпарат құралдарында кеңінен жариялауды қамтамасыз етсін.
7. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
біліктілік турниріне қатысушыларды көлік қызметімен қамтамасыз етуге
жәрдем көрсетсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2001 жылғы 2 мамырдағы
N 31-ө өкімімен
бекітілген
Волейболдан ерлер командалары арасындағы Әлем
чемпионатының біліктілік турнирін дайындау мен өткізу
жөніндегі ұйымдастыру комитетінің
құрамы
Тұрлыханов         - Қазақстан Республикасы Туризм және
Дәулет Болатұлы      спорт жөніндегі агенттігінің төрағасы,
төраға
Әбіқаев            - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Нұртай Әбіқайұлы     министрінің бірінші орынбасары -
Волейбол федерациясының президенті,
орынбасар
Храпунов           - Алматы қаласының әкімі,
Виктор Вячеславович  орынбасар
ұйымдастыру комитетінің мүшелері:
Биманбетов         - Қазақстан Республикасының Туризм
Бақытбек Тәжібайұлы  және спорт жөніндегі агенттігі
төрағасының бірінші орынбасары
Кенжеболатов       - Қазақстан Республикасының Туризм
Асқар Бостанұлы      және спорт жөніндегі агенттігі спорт
басқармасының бастығы
Нәлібаев           - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбдіхалық Зәкірұлы   коммуникациялар вице-министрі
Отто               - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Иван Иванович        вице-министрі
Рябченко           - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Олег Григорьевич     ақпарат және қоғамдық келісім вице-министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проведении квалификационного турнира Чемпионата Мира по волейболу среди мужских команд
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 мая 2001 года N 31-р
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту, Федерации Волейбола Республики Казахстан и Международной Федерации Волейбола о проведении с 1 по 6 августа 2001 года в городе Алматы квалификационного турнира Чемпионата Мира по волейболу среди мужских команд (далее - квалификационный турнир).
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению квалификационного турнира.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту, акиму города Алматы по согласованию с Федерацией волейбола Республики Казахстан провести квалификационный турнир во Дворце спорта и культуры имени Балуана Шолака.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам квалификационного турнира.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан осуществить мероприятия по обеспечению общественного порядка и безопасности участников квалификационного турнира в местах проживания и проведения соревнований.
6. Министерству культуры, информации и общественного согласия
Республики Казахстан обеспечить широкое освещение хода подготовки и
проведения квалификационного турнира в средствах массовой информации.
7. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
оказать содействие в обеспечении транспортного обслуживания участников
квалификационного турнира.
Премьер-Министр
Утверждено распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 мая 2001 года N 31-р
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
квалификационного турнира Чемпионата Мира
по волейболу среди мужских команд
Турлыханов                      - Председатель Агентства Республики
Даулет Болатович                  Казахстан по туризму и спорту,
председатель
Абыкаев                         - первый заместитель Министра иностранных
Нуртай Абыкаевич                  дел - Президент Федерации волейбола
Республики Казахстан, заместитель
Храпунов                        - аким города Алматы, заместитель
Виктор Вячеславович
члены организационного комитета:
Биманбетов                      - первый заместитель Председателя Агентства
Бакытбек Тажибаевич               Республики Казахстан по туризму и спорту
Кенжебулатов                    - начальник управления спорта Агентства
Аскар Бостанович                  Республики Казахстан по туризму и спорту
Налибаев                        - первый вице-Министр транспорта и
Абдукалык Закирович               коммуникаций Республики Казахстан
Отто                            - вице-Министр внутренних дел
Иван Иванович                     Республики Казахстан
Рябченко                        - вице-Министр культуры, информации
Олег Григорьевич                  и общественного согласия Республики
Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)