Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 7 ақпандағы N 11 өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 7 тамыз N 61-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.31. N 115 ~R020115 өкімімен.
"Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік аппараттың жұмысын жақсарту, төрешілдікке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шілдедегі N 427 U000427_ Жарлығының орындалу барысы және оны іске асыру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 7 ақпандағы N 11 R010011_ өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
"5. Орталық атқарушы органдардың, ведомстволардың басшылары,
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері заңнамада белгіленген
тәртіппен:
1) өздерінің қабылдау бөлмелерінде жауапты қызметкерлердің 24 сағатқа
дейінгі күн сайынғы кезекшілігін ұйымдастырсын;
2) басшы және орта басқару буыны қызметкерлерінің кезекшілерді өзінің
орналасқан жері туралы хабарлауын қамтамасыз етсін.".
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 11
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 августа 2001 года N 61-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2002 года № 115-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 11 R010011_ "О ходе исполнения и дополнительных мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 U000427_ "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота" следующее дополнение:
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
"5. Руководителям центральных исполнительных органов, ведомств, акимам областей, городов Астаны и Алматы в установленном законодательством порядке:
1) организовать ежедневное дежурство ответственных работников в своих приемных до 24 часов;
2) обеспечить информирование дежурных работниками руководящего и среднего звена управления о своем местонахождении."
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)