Мемлекеттік органдардың шаруашылық жүргізуші субъектілердің қызметіне тексерулер жүргізуінің жалпы тәртібін әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 13 тамыз N 64-ө
Мемлекеттік органдардың шаруашылық жүргізуші субъектілердің қызметіне
тексерулер жүргізуінің жалпы тәртібін әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сағынтаев                      - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Әбдірұлы                Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігі төрағасының бірінші
орынбасары, жетекші
Әбдіров                        - Қазақстан Республикасы
Кенжеболат Мұхамеджанұлы         Президентінің Әкімшілігі
Мемлекеттік-құқық бөлімінің
консультанты (келісім бойынша)
Баймағамбетов                   - Қазақстан Республикасының
Мейрам Рүстемұлы                  Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігі Монополияға қарсы
саясат, шағын бизнесті қолдау
және құқықтық қамтамасыз ету
жөніндегі департаменті
монополияға қарсы саясат, шағын
бизнесті қолдау басқармасының
бастығы
Айтбаева                       - Қазақстан Республикасының Бас
Сәуле Мұхамедияқызы              прокуратурасы жанындағы
Құқықтық статистика және ақпарат
орталығы бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Сәрсекенов                     - Қазақстан Республикасының Бас
Нұрлан Төленұлы                  прокуратурасы Мемлекеттік органдардың
қызметіндегі заңдылықты
қадағалау жөніндегі департаменті
бөлімінің прокуроры
(келісім бойынша)
Әубәкіров                      - Қазақстан Республикасының
Марат Гаврошұлы                  Экономика және сауда министрлігі
Демпингке қарсы бақылау жөніндегі
комитеті демпингке қарсы әкімшілік
жүргізу басқармасының бастығы
Қалиев                         - Қазақстан Республикасының
Шалқар Сейпатқалиұлы             Қаржы министрлігі Қаржы бақылауы
комитеті ұйымдық және методологиялық
жұмыс басқармасының бастығы
Мұқашев                        - Қазақстан Республикасының
Қайрат Бекенұлы                  Мемлекеттік кіріс министрлігі Заң
департаменті Заңнама басқармасы
бастығының орынбасары
Қажығалиева                    - Қазақстан Республикасының
Айжан Еркінқызы                  Мемлекеттік кіріс министрлігі Заң
департаменті заңнама
басқармасының бөлім бастығы
Саңқыбаев                      - Қазақстан Республикасының
Әмірбек Бөріұлы                  Әділет министрлігі Орталық және
жергілікті мемлекеттік органдардың
нормативтік құқықтық кесімдерін
тіркеу және бақылау департаментінің
бас маманы
Абт                            - "Қарағанды облысының кәсіпкерлер
Николай Викторович               қауымдастығы" қоғамдық бірлестігінің
президенті (келісім бойынша)
Доскенов                       - Орталық Қазақстан кәсіпкерлері
Талғат Қазыкенұлы                қауымдастығының президенті
(келісім бойынша)
Казанцев                       - Астана қаласы кәсіпкерлерінің
Павел Олегович                   құқықтарын қорғау жөніндегі
қауымдастығының президенті
(келісім бойынша)
Біжкенова                      - Астана қаласының адвокаттар
Раушан Ермекқызы                 алқасы "Шағын бизнестің
адвокатурасы" заң консультациясының
меңгерушісі (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по разработке общего порядка проведения государственными органами проверок деятельности хозяйствующих субъектов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2001 года N 64-р
В целях разработки общего порядка проведения государственными
органами проверок деятельности хозяйствующих субъектов:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Сагинтаев                        - первый заместитель Председателя
Бакытжан Абдирович                 Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий,
защите конкуренции и поддержке малого
бизнеса, руководитель
Абдыров                          - консультант Государственно-правового
Кенжебулат Мухамеджанович          отдела Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Баймагамбетов                    - начальник управления по антимонопольной
Мейрам Уристемович                 политике, поддержке малого бизнеса
Департамента по антимонопольной
политике, поддержке малого бизнеса и
правового обеспечения Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого бизнеса
Айтпаева                         - заместитель начальника Центра правовой
Сауле Мухамедьяновна               статистики и информации при Генеральной
прокуратуре Республики Казахстан (по
согласованию)
Сарсекенов                       - прокурор отдела Департамента по надзору
Нурлан Туленович                   за законностью в деятельности
государственных органов Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан (по
согласованию)
Аубакиров                        - начальник управления антидемпингового
Марат Гаврошевич                   администрирования Комитета по
антидемпинговому контролю Министерства
экономики и торговли Республики
Казахстан
Калиев                           - начальник управления организационной и
Шалкар Сейпаткалиевич              методологической работы Комитета
финансового контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Мукашев                          - заместитель начальника управления
Кайрат Бекенович                   законодательства Юридического
департамента Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Хажгалиева                       - начальник отдела управления
Айжан Еркеновна                    законодательства Юридического
департамента Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Санкубаев                        - главный специалист Департамента
Амирбек Буриович                   регистрации и контроля за нормативными
правовыми актами центральных и местных
государственных органов Министерства
юстиции Республики Казахстан
Абт                              - президент общественного объединения
Николай Викторович                 "Ассоциация предпринимателей
Карагандинской области" (по
согласованию)
Доскенов                         - президент Центрально-Казахстанской
Талгат Казкенович                  ассоциации предпринимателей (по
согласованию)
Казанцев                         - президент ассоциации по защите прав
Павел Олегович                     предпринимателей города Астаны (по
согласованию)
Бижкенова                        - заведующая юридической консультацией
Раушан Ермековна                   "Адвокатура малого бизнеса" коллегии
адвокатов города Астаны (по
согласованию)

2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне
мемлекеттік органдардың шаруашылық жүргізуші субъектілердің қызметіне
тексерулер жүргізуінің жалпы тәртібін әзірлеу жөнінде ұсыныстарын енгізсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

2. Рабочей группе в двухмесячный срок внести в Правительство
Республики Казахстан предложения по разработке общего порядка проведения
государственными органами проверок деятельности хозяйствующих субъектов.
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)