Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000-2002 жылдарға арналған іс-қимыл бағдарламасына өзгерістер енгізу туралы ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 22 тамыз N 66-ө
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстанның 2030 жылға дейінгі
даму стратегиясын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 17
ақпандағы N 344
U000344_
Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000-2002 жылдарға арналған іс-қимыл бағдарламасына өзгерістер
енгізу туралы ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жандосов                   - Қазақстан Республикасы
Ораз Әлиұлы                  Премьер-Министрінің
орынбасары, жетекші
Құлекеев                   - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдірахметұлы       Экономика және сауда министрі,
жетекшінің орынбасары
Оразбақов                  - Қазақстан Республикасының
Ғалым Ізбасарұлы             Экономика және сауда вице-министрі
Келімбетов                 - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы              Қаржы бірінші вице-министрі
Донақов                    - Қазақстан Республикасы
Талғат Советбекұлы           Әділет бірінші вице-министрі
Тәжияқов                   - Қазақстан Республикасының
Бейсенғали Шамғалиұлы        Ұлттық Банкі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Өмірбаев                   - Қазақстан Республикасының
Әділхан Әбдірахманұлы        Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау вице-министрі
Еламанов                   - Қазақстан Республикасының
Болат Далдайұлы              Энергетика және минералдық
ресурстар бірінші вице-министрі
Мырзахметов                - Қазақстан Республикасының
Асқар Исабекұлы              Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Нұрпейісов                 - Қазақстан Республикасының
Қайрат Айтмұхамбетұлы        Мемлекеттік кіріс бірінші вице-министрі
Жақыпов                    - Қазақстан Республикасының
Қабиболла Қабенұлы           Көлік және коммуникациялар бірінші
вице-министрі
Жұмағұлов                  - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Тұрсынұлы           Білім және ғылым бірінші вице-министрі
Рябченко                   - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич             Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім бірінші вице-министрі
Мұсатаев                   - Қазақстан Республикасының
Мұрат Қабдылжаппарұлы        Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау вице-министрі
Наймушина                  - Қазақстан Республикасының
Ольга Вадимовна              Денсаулық сақтау ісі жөніндегі
агенттігі төрағасының бірінші
орынбасары
Сағынтаев                  - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Әбдірұлы            Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және
шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігі төрағасының
бірінші орынбасары
Оспанов                    - Қазақстан Республикасының
Қанат Төлеуұлы               Стратегиялық жоспарлау
жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Әбдірахимов                - Қазақстан Республикасының
Ғабидолла Рахметоллаұлы      Мемлекеттік қызмет істері
жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по разработке предложений по внесению изменений в Программу действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2001 года N 66-р
В целях разработки предложений по внесению изменений в Программу
действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы,
утвержденную Указом Президента Республики Казахстан от 17 февраля 2000
года N 344
U000344_
"О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития
Казахстана до 2030 года":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Джандосов Ураз Алиевич             -   Заместитель Премьер - Министра
Республики Казахстан, руководитель
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович    -   Министр экономики и торговли
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Оразбаков Галым Избасарович        -   вице-Министр экономики и
торговли Республики Казахстан
Келимбетов Кайрат Нематович        -   первый вице-Министр финансов
Республики Казахстан
Донаков Талгат Советбекович        -   первый вице-Министр юстиции
Республики Казахстан
Таджияков Бисенгали Шамгалиевич    -   заместитель Председателя
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Умербаев Адилхан Абдрахманович     -   вице-Министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Елеманов Булат Далдаевич           -   первый вице-Министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Мырзахметов Аскар Исабекович       -   вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Нурпеисов Кайрат Айтмухамбетович   -   первый вице-Министр государственных
доходов Республики Казахстан
Джакупов Кабибулла Кабенович       -   первый вице-Министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Жумагулов Бакытжан Турсынович      -   первый вице-Министр образования
и науки Республики Казахстан
Рябченко Олег Григорьевич          -   первый вице-Министр культуры,
информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Мусатаев Мурат Хабдылжаппарович    -   вице-Министр природных ресурсов и
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Наймушина Ольга Вадимовна          -   первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан по
делам здравоохранения
Сагинтаев Бакытжан Абдирович       -   первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса
Оспанов Канат Толеувич             -   заместитель Председателя Агентства
по стратегическому планированию
Республики Казахстан
(по согласованию)
Абдрахимов Габидулла               -   заместитель Председателя Агентства
Рахматуллаевич                         Республики Казахстан по делам
государственной службы
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2001 жылғы 5 қыркүйекке дейінгі мерзімде Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2000-2002 жылдарға арналған іс-қимыл
бағдарламасына өзгерістер енгізу туралы ұсыныстар әзірлесін.
3. Жұмыс тобына белгіленген тәртіппен жұмыс тобының құзыретіне енетін
мәселелер бойынша орталық және жергілікті атқарушы органдардың және өзге
де ұйымдардың мамандарын тарту, сондай-ақ қажетті ақпаратты сұратып алу
құқығы берілсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

2. Рабочей группе в срок до 5 сентября 2001 года подготовить
предложения по внесению изменений в Программу действий Правительства
Республики Казахстан на 2000-2002 годы.
3. Предоставить рабочей группе право в установленном порядке
привлекать специалистов центральных и местных исполнительных органов и
иных организаций по вопросам, входящим в компетенцию
рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию.
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)