Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің "Кеден қызметтері" БААЖ құру және енгізу жөніндегі берешегін айқындау жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 13 қыркүйек N 73-ө
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің "Кеден
қызметтері" БААЖ құру және енгізу жөніндегі берешегін айқындау мақсатында
мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Рахметов                    - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы             Мемлекеттік кіріс вице-министрі,
төраға
Досаев                      - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы           Қаржы вице-министрі
Оразбақов                   - Қазақстан Республикасының
Ғалым Ізбасарұлы              Экономика және сауда
вице-министрі
Котлов                      - Қазақстан Республикасының
Андрей Николаевич             Әділет вице-министрі
Котенко                     - Қазақстан Республикасының
Наталья Леонидовна            Премьер-Министрі Кеңсесінің
Экономика бөлімінің меңгерушісі
Жұмабаев                    - Қазақстан Республикасы
Бейбіт Тейнелұлы              Мемлекеттік кіріс министрлігінің
Кеден комитеті төрағасының
орынбасары.
2. Жұмыс тобы бір апта мерзімде "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
кіріс министрлігінің 51 "Кеден қызметтері" БААЖ құру және енгізу
жөніндегі қызметтері үшін несие берушілермен есеп айырысу және берешегі
үшін өтемақы" бюджеттік бағдарламасы бойынша берешек сомасын айқындасын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О создании рабочей группы по определению задолженности по созданию и внедрению ЕАИС "Таможенные службы" Министерства государственных доходов Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 сентября 2001 года N 73-р
1. В целях определения задолженности по созданию и внедрению ЕАИС
"Таможенные службы" Министерства государственных доходов Республики
Казахстан" создать рабочую группу в следующем составе:
Рахметов                   - вице-Министр государственных доходов
Нурлан Кусаинович            Республики Казахстан, председатель
Досаев                     - вице-Министр финансов Республики
Ерболат Аскарбекович         Казахстан
Оразбаков                  - вице-Министр экономики и торговли
Галым Избасарович            Республики Казахстан
Котлов                     - вице-Министр юстиции Республики
Андрей Николаевич            Казахстан
Котенко                    - заведующая Экономическим отделом
Наталья Леонидовна           Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Жумабаев                   - заместитель Председателя Таможенного
Бейбут Тейнелович            комитета Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
2. Рабочей группе в недельный срок определить сумму задолженности по
программе 51 "Расчеты за услуги и компенсация задолженности кредиторам по
созданию и внедрению ЕАИС "Таможенные службы" Министерства государственных
доходов Республики Казахстан".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)