Ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 28 қазан N 84-ө
1. Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясының ұшу қауіпсіздігі
деңгейін арттыру жөнінде шаралар қолдану үшін мына құрамда ведомствоаралық
жұмыс тобы құрылсын:
Нәлібаев                     - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбдіхалық Зәкірұлы             коммуникациялар бірінші вице-министрі,
жетекші
Сәдуақасова                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Елдана Мәкінқызы               коммуникациялар министрлігі
Азаматтық авиация комитетінің
төрайымы, жетекшінің орынбасары
Дәрібаев                     - Қазақстан Республикасының Президенті
Мұрат Амангелдіұлы             Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
талдау бөлімі секторының меңгерушісі
(келісім бойынша)
Толқаншынов                  - Қазақстан Республикасының Әділет
Әнуар Құрманбайұлы             вице-министрі
Мұқатаев                     - Қазақстан Республикасының Бас
Марат Әбусағитұлы              Прокуратурасы көлікте заң қолдануды
қадағалау жөніндегі бөлімнің бастығы
(келісім бойынша)
Жолдыбаев                    - Қазақстан Республикасы Көлік және
Амантай Базарбайұлы            коммуникациялар министрлігінің
Азаматтық авиация комитеті Ұшу
қауіпсіздігін қадағалау жөніндегі
бас инспекциясының бастығы
Жүнісов                      - Қазақстан Республикасы Көлік және
Ержан Жұмаділұлы               коммуникациялар министрлігінің
Азаматтық авиация комитеті азаматтық
авиация қызметін реттеу басқармасының
бастығы
Еспотанов                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Дархан Іңкәрбекұлы             қауіпсіздік комитетінің аға
консультанты (келісім бойынша)
Бекмұхамбетов                - "Еуро-Азия Эйр" авиакомпаниясы ашық
Айбол Әнуарұлы                 акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Куропатенко                  - "Саяхат" авиакомпаниясы жауапкершілігі
Владимир Васильевич            шектеулі серіктестігінің президенті
(келісім бойынша)
Ким                          - "Сарыарқа" әуежайы ашық акционерлік
Валентин Сергеевич             қоғамының президенті (келісім бойынша)
Нарышев                      - Алматы "Авиациялық-техникалық
Бақатай Жидеханұлы             орталығының" директоры (келісім
бойынша)
2. Ведомствоаралық жұмыс тобы екі айлық мерзімде Қазақстан
Республикасының азаматтық авиациясының ұшу қауіпсіздігі деңгейін арттыру
жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлесін және оны Қазақстан Республикасы
Үкіметінің қарауына тапсырсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О создании межведомственной рабочей группы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 84-р
1. Для принятия мер по повышению уровня безопасности полетов
гражданской авиации Республики Казахстан создать межведомственную рабочую
группу в следующем составе:
Налибаев                       - первый вице-Министр транспорта и
Абдукалык Закирович              коммуникаций Республики Казахстан,
руководитель
Садвакасова                    - Председатель Комитета гражданской авиации
Эльдана Макиновна                Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Дарибаев                       - заведующий сектором Отдела социально-
Мурат Аманкельдинович            экономического анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Толканчинов                    - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Ануар Курманбаевич
Мукатаев                       - начальник отдела по надзору за
Марат Абусагитович               применением законов на транспорте
Генеральной Прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Жолдыбаев                      - начальник Главной инспекции по надзору за
Амантай Базарбаевич              безопасностью полетов Комитета гражданской
авиации Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Жунусов Ержан Жумадилович      - начальник управления регулирования
деятельности гражданской авиации Комитета
гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Еспотанов                      - старший консультант Комитета национальной
Дархан Инкарбекович              безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Бекмухамбетов                  - президент открытого акционерного общества
Айбол Ануарович                  авиакомпании "Евро Азия Эйр"
(по согласованию)
Куропатенко                    - президент товарищества с ограниченной
Владимир Васильевич              ответственностью авиакомпании "Саяхат"
(по согласованию)
Ким Валентин Сергеевич         - президент открытого акционерного общества
аэропорта "Сары-Арка" (по согласованию)
Нарышев                        - директор Алматинского "Авиационно-
Бакатай Жидеханович              технического центра" (по согласованию)
2. Межведомственной рабочей группе в месячный срок разработать и
представить на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан план
мероприятий по повышению уровня безопасности полетов гражданской
авиации Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)