Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 2 шілдедегі N 51-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 1 қараша N 85-ө. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 2 шілдедегі N 51-ө  R010051_ өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі кесімдерінің тізбесінде реттік нөмірі 20-жол алынып тасталсын.
Премьер-Министр

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года N 85-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51-р R010051_ "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в Перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением, строку, порядковый номер 20, исключить.
Премьер-Министр