Жануарлар мен өсiмдiктер дүниесiн бақылау, қорғау, пайдалану және ұдайы өсiру жөнiндегi мемлекеттiк органды құру мәселесiн пысықтау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 9 қараша N 91-ө
Жануарлар мен өсiмдiктер дүниесiн бақылау, қорғау, пайдалану және
ұдайы өсiру жөнiндегi мемлекеттiк органды құру мәселесiн пысықтау үшiн:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ысқақов Нұрлан Әбдiлдаұлы      - Қазақстан Республикасының Табиғи
ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
вице-министрi, жетекшi
Әбдiреев Батырбек Сейтенұлы    - Қазақстан Республикасы Экономика
және сауда министрлiгiнiң Салааралық
үйлестiру департаментi директорының
орынбасары
Бөлекпаев Аманжол Қуанышұлы    - Қазақстан Республикасының Парламентi
Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Гаврилов Эдуард Иванович       - Қазақстан Республикасының Бiлiм
және ғылым министрлiгi Зоология
институтының профессоры, биология
ғылымдарының докторы
Ғалиев Темiр Тiлекұлы          - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Мәжiлiсi Аппаратының Комитеттермен
жұмыс жөнiндегi бөлiм меңгерушiсiнiң
орынбасары (келiсiм бойынша)
Коваль Игорь Александрович     - Қазақстан Республикасы Табиғи
ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлiгінің Орман, балық және
аңшылық шаруашылығы комитеті
төрағасының орынбасары
Мұқашев Марат Жомартбекұлы     - Қазақстан Республикасының Әдiлет
министрлiгi Заңнама департаментiнiң
бас маманы
Мұсабаев Қайырбек Шакуәлiұлы   - Қазақстан Республикасының Табиғи
ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлiгi Қоршаған ортаны қорғау
бас мемлекеттiк инспекциясы
Департаментiнiң бөлiм бастығы
Салтыбаев Айдар Сәкенұлы       - Қазақстан Республикасының Iшкi
iстер министрлiгi Қоғамдық
қауiпсiздiк департаментi бастығының
орынбасары
Сыздықов Тито Уахапұлы         - Қазақстан Республикасының
Парламентi Мәжiлiсiнiң Экология және
табиғат пайдалану мәселелерi
жөнiндегi комитетiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
Чекалин Сергей Владимирович    - Қазақстан Республикасының Бiлiм
және ғылым министрлiгi Ботаника және
фитоинтродукция институтының
өсiмдiктер интродукциясы
лабораториясының меңгерушiсi,
биология ғылымдарының кандидаты
Шәрiпов Сабыржан Шәрiпұлы      - Қазақстан Аграрлық партиясы орталық
комитетiнiң мүшесi (келiсiм бойынша)
2. Жұмыс тобы жануарлар мен өсiмдiктер дүниесiн бақылау, қорғау,
пайдалану және ұдайы өсiру жөнiндегi мемлекеттiк органды құру жөнiндегi
ұсыныстарын бiр айлық мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне берсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О создании рабочей группы по проработке вопроса создания государственного органа по контролю, охране, использованию и воспроизводству животного и растительного мира
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 ноября 2001 года N 91-р
Для проработки вопроса создания государственного органа по контролю,
охране, использованию и воспроизводству животного и растительного мира:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Искаков Нурлан Абдильдаевич     -  вице-Министр природных ресурсов и
охраны окружающей среды Республики
Казахстан, руководитель
Абдреев Батырбек Сейтенович     -  заместитель директора Департамента
межотраслевой координации Министерства
экономики и торговли Республики
Казахстан
Булекпаев Аманжол Куанышевич    -  депутат Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Гаврилов Эдуард Иванович        -  профессор Института зоологии
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, доктор
биологических наук
Галиев Темир Тлекович           -  заместитель заведующего Отделом
по работе с комитетами Аппарата
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Коваль Игорь Александрович      -  заместитель Председателя Комитета
лесного, рыбного и охотничьего
хозяйства Министерства природных
ресурсов и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Мукашев Марат Жомартбекович     -  главный специалист Департамента
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Мусабаев Хаирбек Шахвалиевич    -  начальник отдела Департамента главной
государственной инспекции охраны
окружающей среды Министерства природных
ресурсов и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Салтыбаев Айдар Сакенович       -  заместитель начальника Департамента
общественной безопасности Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Сыздыков Тито Уахапович         -  Председатель Комитета по вопросам
экологии и природопользования Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Чекалин Сергей Владимирович     -  заведующий лабораторией интродукции
растений Института ботаники и
фитоинтродукции Министерства
образования и науки Республики
Казахстан, кандидат биологических наук
Шарипов Сабиржан Шарипович      -  член центрального комитета Аграрной
партии Казахстана (по согласованию)
2. Рабочей группе в месячный срок представить в Правительство
Республики Казахстан предложения по созданию государственного органа по
контролю, охране, использованию и воспроизводству животного и
растительного мира.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)