Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасының орындалу барысын тексеру жөнiндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 19 қараша N 94-ө
Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000-2002жылдарға арналған бағдарламасының Атырау, Қостанай облыстарында жәнеАлматы қаласында орындалу барысын тексеру мақсатында:
1. Мына құрамда Ведомствоаралық жұмыс тобы (бұдан әрi - жұмыс тобы) құрылсын:
Қыдырбаев              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Аманбек Райқұлұлы        Кеңсесi Қорғаныс және құқық тәртiбi
бөлiмiнiң меңгерушiсi, жетекшi
Шабатов                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Марат Әдiлханұлы         Кеңсесi Қорғаныс және құқық тәртiбi
бөлiмiнiң консультанты, жетекшiнiң
орынбасары
Ботпанаев              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Оразалы Исақұлы          Кеңсесi Қорғаныс және құқық тәртiбi
бөлiмiнiң консультанты, жетекшiнiң
орынбасары
Әбдиев                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Орынбай Сейдiкәрiмұлы    полициясы агенттiгi Қаржылық қылмыстарды
анықтау жөнiндегi департаментiнiң басқарма
бастығы
Бiрмағанбетов          - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Сәлімбек Кенжеғарұлы     министрлiгi Штаб-Департаментiнiң
айрықша маңызды iстер жөнiндегi бас
инспекторы
Қарманов               - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Нұрғазы Сәбиұлы          министрлiгi Штаб-Департаментiнiң
айрықша маңызды iстер жөнiндегі бас
инспекторы
Айдарова               - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Бағила Өмiртайқызы       министрлiгi Штаб-департаментiнiң
айрықша маңызды iстер жөнiндегі бас
инспекторы
Тоқсенбаев             - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының
Қайрат Батайұлы          аға көмекшiсi (келiсiм бойынша)
Қаражiгiтов            - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының
Сұлтан Жанақұлы          аға көмекшiсi (келiсiм бойынша)
Асқаров                - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының
Серiк Темiрұлы           аға көмекшiсi (келiсiм бойынша)
Әнафин                 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Қуаныш Жәлелұлы          министрлiгiнiң Қоғамдық қауiпсiздiк
департаментi бөлiм бастығының орынбасары
Нұриев                 - Қазақстан Республикасының Iшкi
Нияз Хабирұлы            iстер министрлiгi Қоғамдық қауiпсiздiк
департаментi бөлiм бастығының орынбасары
Хұсайынов              - Қазақстан Республикасының Iшкi
Есенжол Зұлқарнайұлы     iстер министрлiгi Қоғамдық қауiпсiздiк                                 департаментiнiң бөлiмше бастығы
Нұрғалиев              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ерлан Талғатұлы          полициясы агенттiгi Қаржылық қылмыстарды
анықтау жөнiндегi департаментiнiң айрықша
маңызды iстер жөнiндегi аға инспекторы
Сабыржанов             - Қазақстан Республикасының Қаржы
Жанұзақ Төлегенұлы       полициясы агенттiгi Қаржылық қылмыстарды
анықтау жөнiндегi департаментiнiң айрықша
маңызды iстер жөнiндегi аға инспекторы

Об образовании Межведомственной рабочей группы по проверке хода исполнения Программы борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 ноября 2001 года N 94-р
В целях проверки хода исполнения
P001641_
Программы борьбы с
преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы в Атырауской,
Костанайской областях и городе Алматы:
1. Образовать Межведомственную рабочую группу (далее - рабочая
группа) в следующем составе:
Кыдырбаев                  - заведующий Отделом обороны и правопорядка
Аманбек Райкулович           Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан, руководитель
Шабатов                    - консультант Отдела обороны и правопорядка
Марат Адилханович            Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Ботпанаев                  - консультант Отдела обороны и правопорядка
Оразалы Исакович             Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Абдиев                     - начальник управления Департамента по
Орынбай Сейдикаримулы        выявлению финансовых преступлений Агентства
финансовой-полиции Республики Казахстан
Бирмаганбетов              - главный инспектор по особо важным делам
Салимбек Кенжегарович        Штаба-Департамента Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Карманов                   - главный инспектор по особо важным делам
Нургазы Сабиевич             Штаба-Департамента Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Айдарова                   - главный инспектор по особо важным делам
Багила Омиртаевна            Штаба-Департамента Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Токсенбаев                 - старший помощник Генерального Прокурора
Кайрат Батаевич              Республики Казахстан (по согласованию)
Каражигитов                - старший помощник Генерального Прокурора
Султан Жанакович             Республики Казахстан (по согласованию)
Аскаров                    - старший помощник Генерального Прокурора
Серик Темирович              Республики Казахстан (по согласованию)
Анафин                     - заместитель начальника отдела Департамента
Куаныш Жалелович             общественной безопасности Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Нуриев                     - заместитель начальника отдела Департамента
Нияз Хабирович               общественной безопасности Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Хусаинов                   - начальник отделения Департамента общественной
Есенжол Зулкарнаевич         безопасности Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Нургалиев                  - старший инспектор по особо важным делам
Ерлан Талгатович             Департамента по выявлению финансовых
преступлений Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан
Сабыржанов                 - старший инспектор по особо важным делам
Жанузак Тюлегенович          Департамента по выявлению финансовых
преступлений Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы:
1) 2001 жылғы 15 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi - Қазақстан Республикасының Yкiметi жанындағы Қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi ведомствоаралық комиссия төрағасының қарауына тексеру қорытындылары бойынша тиiстi материалдарды ұсынсын;
2) жұмыс тобына жергiлiктi атқарушы органдардан және өзге деұйымдардан қажетті ақпарат, мүдделi мәселелер бойынша ұсыныстар менқорытындылар алу құқығы берiлсiн.
3. Жұмыс тобы мүшелерiнiң iс-сапар бойынша шығындары тиiстiмемлекеттiк органдарға iс-сапар шығыстарына көзделген қаражат есебiнен жасалсын.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан РеспубликасыПремьер-Министрi Кеңсесiнiң Қорғаныс және құқық тәртiбi бөлiмiнежүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе:
1) в срок до 15 декабря 2001 года по итогам проверки представить соответствующие материалы на рассмотрение Премьер-Министра Республики Казахстан - Председателя Межведомственной комиссии по борьбе с преступностью при Правительстве Республики Казахстан;
2) предоставить право получать от местных исполнительных органов и иных организаций необходимую информацию, предложения и заключения по интересующим вопросам.
3. Затраты по командировке членов рабочей группы производить за счет средств, предусмотренных на командировочные расходы соответствующим государственным органам.
4. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на Отдел обороны и правопорядка Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)