Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 25 мамырдағы N 40 өкiміне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 27 қараша N 95-ө
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң қызметiн әрi қарай қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң 2001 жылғы 13 маусымдағы бесiншi мәжiлiсiнiң шешiмдерiн iске асыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесi бiрлескен жұмыс топтарының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 25 мамырдағы N 40 R010040_ өкiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
кiрiспе "мәжiлiсiнiң" деген сөзден кейiн "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң және 2001 жылғы 13 маусымдағы бесiншi мәжiлiсiнiң" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақ "төртiншi мәжiлiсiнiң" деген сөздерден кейiн "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң және 2001 жылғы 13 маусымдағы бесiншi мәжiлiсiнiң" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесi бiрлескен жұмыс топтарының құрамында:
Қазақстан Республикасының инвестициялық беделiн көтеру мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобының құрамына қазақстандық тараптан енгiзiлсiн:
Николай                       - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Белоруков                       вице-министрi, тең төраға;
мына жол:
"Раушан Қазыбекова            - Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi Инвестициялар
жөнiндегi комитетi төрағасының
орынбасары"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Раушан Қазыбекова            - Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi Инвестициялар
жөнiндегі комитетi төрағасының
орынбасары, тең төрағаның
орынбасары";
көрсетiлген құрамнан Ажар Құзытбаева, Азамат Жолдасбеков шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 мая 2001 года N 40
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 ноября 2001 года N 95-р
В целях дальнейшего обеспечения деятельности Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан и выработки предложений по реализации решений пятого заседания Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан от 13 июня 2001 года:
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 мая 2001 года N 40 R010040_ "О составе совместных рабочих групп Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
преамбулу после слова "года" дополнить словами "и пятого заседания
Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан от 13
июня 2001 года";
пункт 2 после слов "8 декабря 2000 года" дополнить словами "пятого
заседания Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики
Казахстан от 13 июня 2001 года";
в Составе совместных рабочих групп Совета иностранных инвесторов при
Президенте Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
ввести в состав рабочей группы по вопросам повышения инвестиционного
имиджа Республики Казахстан с казахстанской стороны:
Николая Белорукова         - вице-Министра юстиции Республики Казахстан,
сопредседателем;
строку:
"Раушан Казбекова          - заместитель Председателя Комитета по
инвестициям Министерства иностранных дел
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Раушан Казбекова          - заместитель Председателя Комитета по
инвестициям Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, заместитель
сопредседателя";
вывести из указанного состава Ажар Кузутбаеву, Азамата Джолдасбекова.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)