Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 27 тамыздағы N 68 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 22 желтоқсан N 100-ө
"Адвокаттық қызмет мәселелері жөніндегі кейбір заң актілеріне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің 2001 жылғы 27 тамыздағы N 68
R010068_
өкіміне мынадай
өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"Адвокаттық қызмет мәселелері жөніндегі кейбір заң актілеріне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамында:
мына жол:
"Қуанышбаева                      - Қазақстан Республикасы
Роза Сақтағанқызы                   Әділет министрлігінің
Тіркеу қызметі комитеті
төрағасының орынбасары"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Қуанышбаева                      - Қазақстан Республикасы
Роза Сақтағанқызы                   Адвокаттар одағының
президенті (келісім бойынша)";
көрсетілген құрамнан Берік Мәжитұлы Имашев шығарылсын;
2) 2-тармақта "2001 жылғы 20 қазанға" деген сөздер "2002 жылғы 1
маусымға" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 августа 2001 года N 68
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 декабря 2001 года N 100-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27
августа 2001 года N 68
R010068_
"О создании рабочей группы по разработке
проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в
некоторые законодательные акты по вопросам адвокатской деятельности"
следующие изменения:
1) в пункте 1:
в составе рабочей группы по разработке проекта Закона Республики
Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты по вопросам адвокатской деятельности":
строку:
"Куанышбаева Роза Сактагановна   - заместитель Председателя Комитета
регистрационной службы
Министерства юстиции Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Куанышбаева Роза Сактагановна   - президент Союза адвокатов
Республики Казахстан
(по согласованию)";
вывести из указанного состава Имашева Берика Мажитовича;
2) в пункте 2 слова "20 октября 2001 года" заменить словами "1 июня
2002 года".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)