Жер қойнауын пайдалануға лицензиялар беруге байланысты мәселелерді қарау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 7 наурыз N 14-ө.
1. "Қазақойл" ҰМК" жабық акционерлік қоғамының 2002 жылғы 15 ақпандағы N 101-26/380 хатында жер қойнауын пайдалануға берілген лицензиялар туралы баяндалған фактілер бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мәсімов - Қазақстан Республикасы
Кәрім Қажымқанұлы Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекші
Андрющенко - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович Экономика және сауда бірінші
вице-министрі
Еламанов - Қазақстан Республикасының
Болат Далдайұлы Энергетика және минералдық
ресурстар бірінші вице-министрі
Жәмішев - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы Қаржы вице-министрі
Шамсутдинов - Қазақстан Республикасының Әділет
Ринат Шарафутдинович вице-министрі
Өжкенов - Қазақстан Республикасының
Болат Сұлтанұлы Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Геология
және жер қойнауын қорғау
комитетінің төрағасы
Ыбыраймов - Қазақстан Республикасының
Серікхан Уалиханұлы Премьер-Министрі Өндірістік сала
және инфрақұрылыс бөлімінің
меңгерушісі
Білісбеков - Қазақстан Республикасының
Нұрғали Дәулетбекұлы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
экономикалық қауіпсіздік
департаментінің бастығы
(келісім бойынша)
Жұмағұлов - Қазақстан Республикасының Бас
Әнуар Мұратұлы прокуратурасы мемлекеттік органдар
қызметінің заңдылығын қадағалау
жөніндегі департаментінің аға
прокуроры (келісім бойынша)
Оразаева - "ҚазМұнайГаз" ҰК" жабық
Сәуле Бақтиярқызы акционерлік қоғамы даму жобалары
бойынша ақпараттық-талдау
тобының директоры (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы тексеру қорытындылары бойынша 2002 жылғы 8 сәуірге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне негізделген ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О создании рабочей группы по рассмотрению вопросов, связанных с выдачей лицензий на недропользование
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 марта 2002 года N 14-р
1. Создать рабочую группу для выработки предложений по изложенным
фактам о выданных лицензиях на недропользование в письме закрытого
акционерного общества "ННК "Казахойл" от 15 февраля 2002 года N 101-26/380
в следующем составе:
Масимов Карим Кажимканович        - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководитель
Андрющенко Александр Иванович     - первый вице-Министр экономики и
торговли Республики Казахстан
Елеманов Булат Далдаевич          - первый вице-Министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Жамишев Болат Бидахметович        - вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Шамсутдинов                       - вице-Министр юстиции
Ринат Шарафутдинович                Республики Казахстан
Ужкенов Болат Султанович          - Председатель Комитета геологии и
охраны недр Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Ибраимов Серикхан Уалиханович     - заведующий Отделом производственной
сферы и инфраструктуры Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Белисбеков Нургали Даулетбекович  - начальник департамента экономической
безопасности Комитета Национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Жумагулов Анвар Муратович         - старший прокурор департамента по
надзору за законностью деятельности
государственных органов Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию)
Оразаева Сауле Бахтияровна        - директор информационно-аналитической
группы по проектам развития закрытого
акционерного общества "НК
"КазМунайГаз" (по согласованию)
2. Рабочей группе по итогам проверки в срок до 8 апреля 2002 года
внести обоснованные предложения в Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)