Қазақстан Республикасы мен "Айзенберг" компаниялар тобы арасындағы қатынастарды реттеу жөніндегі мәселені қарау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 19 наурыз N 15-ө
Қазақстан Республикасы мен "Айзенберг" компаниялар тобы арасындағы
қатынастарды реттеу жөніндегі мәселені қарау мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Нұрқиянов                         - Қазақстан Республикасының Ауыл
Төлеухан Мұратханұлы                шаруашылығы вице-министрі,
жетекші
Елекеев                           - Қазақстан Республикасының Әділет
Ирак Қасымұлы                       вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Әкежанов                          - Қазақстан Республикасының
Қуат Балқашұлы                      Әділет министрлігінің Мемлекеттің
мүліктік құқықтарын қорғау
басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
Косицын                           - Қазақстан Республикасы Ауыл
Владимир Иванович                   шаруашылығы министрлігінің Егіншілік
департаменті егіншілік және
мелиорация басқармасының бастығы
Болатбекова                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Гүлбағила Қоңырбайқызы              министрлігінің Мемлекеттік қарыз
алу департаменті рейтингілік
агенттіктермен және халықаралық
қаржы ұйымдарымен жұмыс
жөніндегі басқармасының бастығы
Шнайдер                           - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Сергей Андреевич                    істер министрлігі Экономикалық
саясат департаментінің үшінші
хатшысы
Сахари                            - Қазақстан Республикасы Ауыл
Дидар Белгібайұлы                   шаруашылығы министрлігінің
Құқықтық және ұйымдық жұмыс
департаменті құқықтық сараптама
бөлімінің бастығы
2. Жұмыс тобы 2002 жылғы 5 сәуірге дейінгі мерзімде "Айзенберг"
компаниялар тобының өкілдерімен келіссөздер жүргізсін және Қазақстан
Республикасы мен "Айзенберг" компаниялар тобы арасындағы қатынастарды
реттеу жөнінде Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О создании рабочей группы для рассмотрения вопроса по урегулированию отношений между Республикой Казахстан и группой компаний "Айзенберг"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2002 года N 15-р
В целях рассмотрения вопроса по урегулированию отношений между
Республикой Казахстан и группой компаний "Айзенберг":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Нуркиянов            - вице-Министр сельского хозяйства Республики
Толеухан               Казахстан, руководитель
Муратканович
Елекеев              - вице-Министр юстиции Республики Казахстан,
Ирак Касымович         заместитель руководителя
Акижанов             - исполняющий обязанности начальника
Куат Балхашевич        Управления защиты имущественных прав государства
Министерства юстиции Республики Казахстан
Косицын              - начальник управления земледелия и
Владимир Иванович      мелиорации Департамента земледелия
Министерства сельского хозяйства Республики
Казахстан
Болатбекова          - начальник управления по работе с
Гульбагила             рейтинговыми агентствами и международными
Конырбаевна            финансовыми организациями Департамента
государственного заимствования Министерства
финансов Республики Казахстан
Шнайдер              - третий секретарь Департамента экономической
Сергей Андреевич       политики Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Сахари               - начальник отдела правовой экспертизы
Дидар Белгибайулы      Департамента правовой и организационной
работы Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 5 апреля 2002 года провести переговоры с представителями группы компаний "Айзенберг" и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по урегулированию отношений между Республикой Казахстан и группой компаний "Айзенберг".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)