Бокстан Х Әлем Кубогын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 21 наурыз N 17-ө
1. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегі агенттiгi мен Халықаралық Олимпиадалық Бокс қауымдастығының (ХОБҚ) 2002 жылғы 3-8 маусым кезеңiнде Қазақстан Республикасында бокстан Х Әлем Кубогi (бұдан әрi - Әлем кубогi) ойындарын өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiлiп отырған Әлем кубогіне дайындық және оны өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi мен Астана қаласының әкiмi Астана қаласындағы "Қазақстан" спорт сарайында Әлем кубогiне дайындықты және оны өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi ұсынған тiзiм бойынша Әлем кубогіне қатысушылар мен ресми адамдардың келу және кету құжаттарын ресiмдеуге жәрдем көрсетсiн.
5. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Әлем кубогіне қатысушылар мен ресми адамдардың тұратын және жарыстар өтетiн орындарында қоғамдық тәртiптi сақтауды, қауiпсiздiгiн және Әлем кубогiне қатысушы шетел азаматтарының Астана қаласының қонақ үйлерiнде тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі "Қазақстан" спорт сарайы мен "Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiндегi Әлем кубогінiң баспасөз-орталығын халықаралық телефон байланысымен және Интернетке қол жеткiзiлуiн қамтамасыз етсiн, Алматы және Астана қалаларының әуежайларында Әлем кубогiне қатысушыларды күтiп алу мен
шығарып салу үшiн жағдай жасасын.
7. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі Әлем кубогі ойындарына дайындық және оны өткізу барысының
бұқаралық ақпарат құралдарында кеңінен жария етілуін қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 21 наурыздағы
N 17 өкiмiмен бекiтiлген
Бокстан Х Әлем кубогына дайындық және оны өткiзу жөнiндегі
ұйымдастыру комитетiнiң құрамы
1. Мұхаметжанов                  Қазақстан Республикасының
Бауыржан Әлiмұлы              Премьер-Министрiнiң
орынбасары, төраға;
2. Әбенов                        Қазақстан Республикасы
Сұлтан Мұрашұлы               Премьер-Министрiнiң
кеңесшiсi, орынбасар;
3. Тұрлыханов                    Қазақстан Республикасы
Дәулет Болатұлы               Туризм және спорт жөнiндегi
агенттігiнiң төрағасы,
орынбасар;
4. Жақсыбеков                    Астана қаласының әкiмi,
Әдiлбек Рыскелдiұлы           орынбасар;
5. Махмұтов                      Халықаралық олимпиадалық
Бекет Сапабекұлы              бокс қауымдастығының вице-
президентi, орынбасар;
Ұйымдастыру комитетiнiң мүшелерi:

О проведении X Кубка мира по боксу
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 2002 года N 17-р
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту и Международной Ассоциации Олимпийского бокса (AIBA) о проведении с 3 по 8 июня 2002 года X розыгрыша Кубка мира по боксу в Республике Казахстан (далее - Кубок мира).
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению Кубка мира.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту и акиму города Астаны обеспечить подготовку и проведение Кубка мира в городе Астане во Дворце спорта "Казахстан".
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам и официальным лицам Кубка мира по списку, предоставленному Агентством Республики Казахстан по туризму и спорту.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка, безопасность участников и официальных лиц Кубка мира в местах их проживания и проведения соревнования, регистрацию в гостиницах города Астаны иностранных граждан-участников Кубка Мира.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить международной телефонной связью и доступом в Интернет пресс-центры Кубка мира во Дворце спорта "Казахстан" и отеле "Интерконтиненталь Астана", создать условия для встречи и проводов участников Кубка мира в аэропортах городов Алматы и Астаны.
7. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения розыгрыша Кубка мира.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 марта 2002 г. N 17-р
Состав
организационного комитета по подготовке и
проведению X Кубка мира по боксу
1. Мухамеджанов              - Заместитель Премьер-Министра
Бауржан Алимович            Республики Казахстан,
председатель
2. Абенов                    - советник Премьер-Министра
Султан Мурашевич            Республики Казахстан,
заместитель
3. Турлыханов                - Председатель Агентства Республики
Даулет Болатович            Казахстан по туризму и спорту,
заместитель
4. Джаксыбеков               - аким города Астаны,
Адильбек Рыскельдинович     заместитель
5. Махмутов                  - вице-президент Международной ассоциации
Бекет Сапабекович           Олимпийского бокса (АIВА),
заместитель
Члены организационного комитета:

1. Сүлейменов                    Қазақстан Республикасының
Қайырбек Шошанұлы             Iшкi iстер министрi;
2. Құл-Мұхаммед                  Қазақстан Республикасының
Мұхтар Абрарұлы               Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм министрi;
3. Жақыпов                       Қазақстан Республикасының
Қабиболла Қабенұлы            Көлiк және коммуникациялар
министрiнің бiрiншi
орынбасары;
4. Келiмбетов                    Қазақстан Республикасы
Қайрат Нематұлы               Қаржы министрiнiң
бiрiншi орынбасары;
5. Тәжiбай                       Қазақстан Республикасы
Бақытбек                      Туризм және спорт жөнiндегi
агенттiгi төрағасының бiрiншi
орынбасары;
6. Мусин                         Қазақстан Республикасының
Ерiк Мазанұлы                 Премьер-Министрi Кеңсесi
Әлеуметтік-мәдени даму
бөлімінің меңгерушісі
7. Нығматуллин                   Астана қаласы әкiмiнiң
Нұрлан Зайроллаұлы            орынбасары, Астана қаласы
бокс федерациясының
президентi;
8. Төкеев                        Ұлттық командалардың және
Серiк Адамұлы                 спорттық резервтiң штаттық
дирекциясының басшысы;
9. Цхвирашвили                   Қазақстан Республикасы бокс
Борис Семенович               федерациясының бас хатшысы
(келiсiм бойынша);
10. Нуров                        "Қазспортқамтамасызету"
Наиль Фаридович              ААҚ басқармасының
президентi (келiсiм бойынша);
11. Қасқабасов                   "Қазақстан" спорт сарайы
Серік Сейітұлы               РМК-ның директоры
(келiсiм бойынша);
12. Элибол Риза                  "Интерконтиненталь-Астана"
қонақ үйінің бас менеджері
(келiсiм бойынша);
13. Жуков Владимир               "Ақмолатурист" ААҚ-ның бас
Романович                    директоры (келiсiм бойынша)
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

1. Сулейменов               - Министр внутренних дел Республики
Каирбек Шошанович          Казахстан
2. Кул-Мухаммед             - Министр культуры, информации и
Мухтар Абрарулы            общественного согласия Республики
Казахстан
3. Джакупов                 - первый вице-Министр транспорта и
Кабибулла Кабенович        коммуникаций Республики Казахстан
4. Келимбетов               - первый вице-Министр финансов Республики
Кайрат Нематович           Казахстан
5. Тажибай Бакытбек         - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту
6. Мусин                    - заведующий Отделом социально-культурного
Ерик Мазанович             развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
7. Нигматуллин              - заместитель акима города Астаны,
Нурлан Зайруллаевич        президент федерации бокса города Астаны
8. Тукиев                   - руководитель Дирекции штатных
Серик Адамович             национальных команд и спортивного
резерва Агентства Республики Казахстан
по туризму и спорту
9. Цхвирашвили              - генеральный секретарь федерации бокса
Борис Семенович            Республики Казахстан (по согласованию)
10. Нуров                    - президент правления ОАО
Наиль Фаридович            "Казспортобеспечение" (по согласованию)
11. Каскабасов               - директор РГП Дворец спорта "Казахстан"
Серик Сеитович             (по согласованию)
12. Элибол Рыза              - генеральный менеджер гостиницы
"Интерконтиненталь Астана"
(по согласованию)
13. Жуков                    - генеральный директор ОАО "Акмолатурист"
Владимир Романович         (по согласованию)
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Склярова И.В.)