"AES" компаниясымен өзара қатынастарды реттеумен байланысты проблемалық мәселелерді шешу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 11 сәуір N 25-ө
"AES" компаниясымен өзара қатынастарды реттеумен байланысты
проблемалық мәселелерді шешу үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Школьник                      - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич              Энергетика және минералдық
ресурстар министрі, жетекші
Нұрпейісов                    - Қазақстан Республикасының
Қайрат Айтмұхамбетұлы           Мемлекеттік кіріс вице-
министрі
Елекеев                       - Қазақстан Республикасының
Ирак Қасымұлы                   Әділет вице-министрі
Раханов                       - Қазақстан Республикасының
Мақсұтбек Смағұлұлы             Қаржы министрлігі
Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің
төрағасы
Сағынтаев                     - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Әбдірұлы               Табиғи монополияларды
реттеу, бәсекелестікті қорғау
және шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігі
төрағасының бірінші
орынбасары
Бертісбаев                    - Қазақстан Республикасының
Несіпқұл Бертісбайұлы           Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Электр
энергетикасы және қатты отын
департаментінің директоры
Швайченко                     - Шығыс Қазақстан облысы
Юрий Петрович                   әкімінің орынбасары
Әбiтаев                       - "KEGOC" ААҚ-тың вице-президентi
Есберген Әбiтайұлы              (келiсім бойынша)
Дүкенбаев
Кенжемұрат Дүкенбайұлы        - "КОРЭМ" ЖАҚ-тың президентi (келiсiм
бойынша)
Ескерту. Құрам толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 120
өкімімен.
R020120_
2. Жұмыс тобы 2002 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде "AES"
компаниясымен екі СЭС активтерінің концессиясы және 4 ЖЭО акцияларының
мемлекеттік пакетін сатып алу-сатудың қайта ресімделген шартына қол қою
мүмкіндігі туралы қорытынды ұсынсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О создании рабочей группы по решению проблемных вопросов, связанных с урегулированием взаимоотношений с компанией "AES"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 апреля 2002 года N 25-р.
Для решения проблемных вопросов, связанных с урегулированием
взаимоотношений с компанией "АЕS":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Школьник                         - Министр энергетики и минеральных
Владимир Сергеевич                 ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Нурпеисов                        - вице-Министр государственных доходов
Кайрат Айтмухамбетович             Республики Казахстан
Елекеев Ирак Касымович           - вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Раханов Максудбек Смагулович     - Председатель Комитета государственного
имущества и приватизации
Министерства финансов Республики
Казахстан
Сагинтаев Бакытжан Абдирович     - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий,
защите конкуренции и поддержке малого
бизнеса
Бертисбаев Несипкул               - директор Департамента электро-
Бертисбаевич                        энергетики и твердого топлива
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Швайченко Юрий Петрович          - заместитель акима Восточно-
Казахстанской области
Абитаев                          - вице-президент ОАО "КЕGОС"
Есберген Абитаевич                 (по согласованию)
Дукенбаев                        - президент ЗАО "КОРЭМ"
Кенжемурат Дукенбаевич             (по согласованию)
Сноска. Пункт 1 с дополнениями - распоряжением Премьер-Министра РК от 5 августа 2002 года N 120-р R020120_ .
2. Рабочей группе в срок до 1 июня 2002 года представить заключение о возможности подписания с компанией "AES" переоформленного Договора концессии активов двух ГЭС и купли-продажи госпакетов акций четырех ТЭЦ.
Премьер-Министр
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)