Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 - 2004 жылдарға арналған бағдарламасы бойынша түсiндiру жұмысын ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 22 сәуір N 28-ө
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" 2002 жылғы 28 наурыздағы N 827 U020827_ Жарлығын iске асыру, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 - 2004 жылдарға арналған бағдарламасын (бұдан әрi - Бағдарлама) насихаттау және түсiндiру мақсатында:
1. 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi мүшелерiнің, Үкiмет құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдар және басқа да мемлекеттiк органдар басшыларының бұқаралық ақпарат құралдарында Бағдарламаның негiзгi қағидаларын түсiндiру жөнiнде сөйлеу кестесi бекiтiлсiн.
2. 2-қосымшаға сәйкес Бағдарламаны түсiндiру және насихаттау жөнiндегi ведомствоаралық топтар (бұдан әрi - топтар) құрылсын.
Топтар жетекшiлерi 2002 жылғы сәуiр-мамырда елдiң аймақтарында түсiндiру жұмысын жүргiзудi қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi топтардың түсiндiру жұмысын жүргiзу бөлiгiнде әдiстемелiк қамтамасыз етiлуiн жүзеге асырсын.
3. Орталық атқарушы органдардың басшылары түсiндiру жұмысын ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi Бағдарламаны бұқаралық ақпарат құралдарында жария ету және түсiндiру, Қазақстан Республикасының Үкiметi мүшелерiнiң, Үкiмет құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдар және басқа да мемлекеттiк органдар
басшыларының республикалық бұқаралық ақпарат құралдарында сөйлеуiн және
жарияланымдарын орналастыру жөнiндегi жұмыстардың үйлестiрiлуiн қамтамасыз
етсiн.
5. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
топтардың жұмысына қажеттi көмек көрсетсiн;
Бағдарламаны және тиісті аймақтық бағдарламаларды түсіндіру жөніндегі
облыстық және аудандық ақпараттық-насихаттық топтарды құрсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 22 сәуiрдегi
N 28 өкiмiне
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Үкiметi мүшелерiнiң,
Үкiмет құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдар және басқа да
мемлекеттiк органдар басшыларының бұқаралық ақпарат құралдарында
Бағдарламаның негізгі қағидаларын түсiндiру жөнiнде сөйлеу
кестесi
---------------------------------------------------------------------------
Т.Ә.А.                !         Сөйлейтiн күнi
---------------------------------------------------------------------------
1                    !               2
---------------------------------------------------------------------------
Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы                             2002 ж.
Қазақстан Республикасы                                мамыр
Премьер-Министрiнiң орынбасары
Мұхаметжанов Бауыржан Әлiмұлы                         2002 ж.
Қазақстан Республикасы                                мамыр
Премьер-Министрiнiң орынбасары
Павлов Александр Сергеевич                            2002 ж.
Қазақстан Республикасы                                мамыр
Премьер-Министрiнiң орынбасары
- Қаржы министрi
Самақова Айткүл Байғазықызы                           2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             мамыр
министрi - Қазақстан Республикасы
Президентiнiң жанындағы Отбасы
және әйелдер iстерi жөнiндегi ұлттық
комиссияның төрайымы
Сүлейменов Қайырбек Шошанұлы                          2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             сәуiр
Iшкi iстер министрi
Кәкiмжанов Зейнолла Халидоллаұлы                      2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             мамыр
Мемлекеттiк кiрiс министрi
Досқалиев Жақсылық Ақмырзаұлы                         2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             сәуiр
Денсаулық сақтау министрi
Құл-Мұхаммед Мұхтар Абрарұлы                          2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             сәуiр
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм министрi
Алтынбаев Мұхтар Қапашұлы                             2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             мамыр
Қорғаныс министрi
Беркiмбаева Шәмша Көпбайқызы                          2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             сәуiр
Бiлiм және ғылым министрi
Шоқпытов Андар Мәулешұлы                              2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             сәуiр
Табиғи ресурстар және
қоршаған ортаны қорғау министрi
Есiмов Ахметжан Смағұлұлы                             2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             сәуiр
Ауыл шаруашылығы министрi
Қарағұсова Гүлжан Жанпейiсқызы                        2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             сәуiр
Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау министрi
Школьник Владимир Сергеевич                           2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             сәуiр
Энергетика және минералдық
ресурстар министрi
Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы                            2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             мамыр
Экономика және сауда министрі
Ким Георгий Владимирович                              2002 ж.
Қазақстан Республикасының                             сәуiр
Әдiлет министрi
Оспанов Бақыт Сағындықұлы                             2002 ж.
Қазақстан Республикасы                                сәуiр
Жер ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы
Жағанова Алтыншаш Қайыржанқызы                        2002 ж.
Қазақстан Республикасы                                сәуiр
Көшi-қон және демография
жөнiндегi агенттiгiнiң төрайымы
Досаев Ерболат Асқарбекұлы                            2002 ж.
Қазақстан Республикасы                                сәуiр
Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестiктi қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөнiндегі
агенттiгінiң төрағасы
Тұрлыханов Дәулет Болатұлы                            2002 ж.
Қазақстан Республикасы                                сәуiр
Туризм жөне спорт жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 22 сәуiрдегi
N 28 өкімiне
2-қосымша
Бағдарламаны түсiндiру және насихаттау жөнiндегi
ведомствоаралық топтардың
құрамы
Жамбыл, Қызылорда, Оңтүстiк Қазақстан облыстары,
Алматы қаласы
Рябченко                         - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич                   Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм бiрiншi вице-министрi,
жетекшi
Мұқанов                          - Қазақстан Республикасының
Қуаныш Климұлы                     Жер ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары
Сарбасов                         - Қазақстан Республикасының
Самат Мұратұлы                     Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi
Департамент директорының
мiндетiн атқарушы
Оразбеков                        - Қазақстан Республикасының
Марат Жаңабергенұлы                Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi Департамент директорының
орынбасары
Қайыржанова                      - Қазақстан Республикасы
Сәуле Абайқызы                     Экономика және сауда
министрлiгiнiң басқарма бастығы
Болатбаева                       - Қазақстан Республикасы
Сәуле Төреханқызы                  Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
басқарма бастығы
Әбiлқайыров                      - Қазақстан Республикасының
Дәрмен Қаратайұлы                  Бiлiм және ғылым министрлiгі
басқарма бастығының орынбасары
Масхұтов                         - Қазақстан Республикасы
Баян Масхұтұлы                     Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiнiң бөлiм бастығы
Мұқанов                          - Қазақстан Республикасы
Төлеген Мұқанұлы                   Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгiнiң бөлiм
бастығы
Ақмола, Солтүстiк Қазақстан облыстары, Астана қаласы
Шнейдмюллер                      - Қазақстан Республикасының
Владимир Викторович                Көлiк және коммуникациялар
бiрiншi вице-министрi, жетекшi
Досжан                           - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы                  Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм вице-министрi
Алшынбаев                        - Қазақстан Республикасының
Бiржан Жантасұлы                   Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi
Департамент директорының орынбасары
Өмiрзақова                       - Қазақстан Республикасының
Сәуле Қабыкенқызы                  Экономика және сауда
министрлiгi басқарма бастығының
орынбасары
Әмiреева                         - Қазақстан Республикасы
Тынышкүл Молдашқызы                Бiлiм және ғылым министрлiгінiң
бөлiм бастығы
Бермағамбетова                   - Қазақстан Республикасы
Ғазима Нұрашқызы                   Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
бөлiм бастығы
Есiркепов                        - Қазақстан Республикасының
Рысқали Темiрболатұлы              Жер ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгi МемжерҒӨО директорының
орынбасары
Алматы, Шығыс Қазақстан, Қарағанды, Павлодар облыстары
Аймақов                          - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы                Экономика және сауда вице-министрi,
жетекшi
Телебаев                         - Қазақстан Республикасы
Ғазиз Тұрысбекұлы                  Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгiнiң
Департамент директоры
Асатов                           - Қазақстан Республикасының
Амангелдi Болатайұлы               Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
Департамент директорының орынбасары
Жақыпов                          - Қазақстан Республикасы
Ғалымжан Қойшыбайұлы               Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң
басқарма бастығы
Игiсiнова                        - Қазақстан Республикасы
Римма Өтепқалиқызы                 Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiнiң басқарма бастығы
Тоқыбаева                        - Қазақстан Республикасы
Дана Хайроллақызы                  Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестiктi қорғау және шағын
бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгiнiң
басқарма бастығы
Шер                              - Қазақстан Республикасы
Раиса Петровна                     Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң
басқарма бастығы
Кәрiбаев                         - Қазақстан Республикасы
Буратай Метшiбайұлы                Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
бөлiм бастығы
Жәлелетдинова                    - Қазақстан Республикасы
Гүлсiм Бекболатқызы                Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгiнiң баспасөз
хатшысы
Атырау, Маңғыстау облыстары
Нұрпейісов                       - Қазақстан Республикасының
Қайрат Айтмұхамбетұлы              Мемлекеттiк кiрiс вице-министрi,
жетекші
Жұмағалиев                       - Қазақстан Республикасының
Асқар Қуанышұлы                    Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
Байланыс және ақпараттандыру жөнiндегi
комитетi төрағасының орынбасары
Жүндібаев                        - Қазақстан Республикасының
Валерий Ермекбайұлы                Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Департамент
директорының орынбасары
Қазыбаев                         - Қазақстан Республикасы
Айдар Қалыңтайұлы                  Экономика және сауда
министрлiгiнiң басқарма бастығы
Қожкенов                         - Қазақстан Республикасы
Серiк Әбдiғалиұлы                  Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгiнiң басқарма
бастығы
Асқаров                          - Қазақстан Республикасы
Альберт Мұхтарұлы                  Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
бөлiм бастығы
Ақтөбе, Батыс Қазақстан, Қостанай облыстары
Өтеулина                         - Қазақстан Республикасының
Хафиза Мұхтарқызы                  Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау вице-министрi, жетекшi
Қазыханов                        - Қазақстан Республикасының
Едiл Хозеұлы                       Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
Азаматтық авиация комитетi
төрағасының орынбасары
Кәлетаев                         - Қазақстан Республикасы
Дархан Аманұлы                     Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгiнiң
Департамент директоры
Әбдiрахманова                    - Қазақстан Республикасы
Жанна Қадырқызы                    Мемлекеттік кiрiс министрлiгiнiң
басқарма бастығы
Ыдырысов                         - Қазақстан Республикасы
Асқар Абылайұлы                    Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестiктi қорғау және шағын
бизнестi қолдау жөнiндегi
агенттiгiнiң басқарма бастығы
Шарбақов                         - Қазақстан Республикасы
Алтай Жиенбайұлы                   Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
басқарма бастығы
Рақымжанова                      - Қазақстан Республикасы
Майра Мұратбекқызы                 Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң
басқарма бастығының орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об организации разъяснительной работы по Программе Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 апреля 2002 года N 28-р
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 28 марта 2002 года N 827 U020827_ "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года", пропаганды и разъяснения Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы (далее - Программа):
1. Утвердить график выступления членов Правительства Республики Казахстан, руководителей центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства, и других государственных органов в средствах массовой информации по разъяснению основных положений Программы согласно приложению 1.
2. Создать межведомственные группы (далее - группы) по разъяснению и пропаганде Программы согласно приложению 2.
Руководителям групп обеспечить проведение в апреле-мае 2002 года разъяснительной работы в регионах страны.
Министерству экономики и торговли Республики Казахстан осуществить методическое обеспечение групп в части проведения разъяснительной работы.
3. Руководителям центральных исполнительных органов обеспечить организацию разъяснительной работы.
4. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить координацию работ по освещению и разъяснению Программы в средствах массовой информации, выступление и размещение публикаций членов Правительства Республики Казахстан, руководителей центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительствам других государственных органов в республиканских средствах массовой информации.
5. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
оказать необходимое содействие в работе групп;
образовать областные и районные информационно-пропагандистские группы по разъяснению Программы и соответствующих региональных программ.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 22 апреля 2002 года N 28
График
выступления членов Правительства Республики Казахстан,
руководителей центральных исполнительных органов,
не входящих в состав Правительства и других
государственных органов в средствах массовой информации
по разъяснению основных положений Программы
___________________________________________________________________________
Ф.И.О.                          !   Дата выступления
___________________________________________________________________________
1                             !          2
___________________________________________________________________________
Масимов Карим Кажимканович                                      май,
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан              2002 г.
Мухамеджанов Бауржан Алимович                                   май,
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан              2002 г.
Павлов Александр Сергеевич                                      май,
Заместитель Премьер-Министра - Министр финансов                2002 г.
Республики Казахстан
Самакова Айткуль Байгазиевна                                    май,
Министр Республики Казахстан -                                  2002 г.
Национальной комиссии по делам семьи и женщин
при Президенте Республики Казахстан
Сулейменов Каирбек Шошанович                                   апрель,
Министр внутренних дел Республики Казахстан                    2002 г.
Какимжанов Зейнулла Халидоллович                                май,
Министр государственных доходов Республики Казахстан           2002 г.
Доскалиев Жаксылык Акмурзаевич                                 апрель,
Министр здравоохранения Республики Казахстан                   2002 г.
Кул-Мухаммед Мухтар Абрарулы                                   апрель,
Министр культуры, информации и общественного                   2002 г.
согласия Республики Казахстан
Алтынбаев Мухтар Капашевич                                      май,
Министр обороны Республики Казахстан                           2002 г.
Беркимбаева Шамша Копбаевна                                    апрель,
Министр образования и науки Республики Казахстан               2002 г.
Шукпутов Андарь Маулешевич                                     апрель,
Министр природных ресурсов и охраны окружающей                 2002 г.
среды Республики Казахстан
Есимов Ахметжан Смагулович                                     апрель,
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан               2002 г.
Карагусова Гульжана Джанпеисовна                               апрель,
Министр труда и социальной защиты населения                    2002 г.
Республики Казахстан
Школьник Владимир Сергеевич                                    апрель,
Министр энергетики и минеральных ресурсов                      2002 г.
Республики Казахстан
Есенбаев Мажит Тулеубекович                                     май,
Министр экономики и торговли Республики Казахстан              2002 г.
Ким Георгий Владимирович                                       апрель,
Министр юстиции Республики Казахстан                           2002 г.
Оспанов Бакыт Сагындыкович                                     апрель,
Председатель Агентства Республики Казахстан по                 2002 г.
управлению земельными ресурсами
Джаганова Алтыншаш Каиржановна                                 апрель,
Председатель Агентства Республики Казахстан по                 2002 г.
миграции и демографии
Досаев Ерболат Аскарбекович                                    апрель,
Председатель Агентства Республики Казахстан по                 2002 г.
регулированию естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого бизнеса
Турлыханов Даулет Болатович                                    апрель,
Председатель Агентства Республики Казахстан по                 2002 г.
туризму и спорту
___________________________________________________________________________
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 22 апреля 2002 года N 28
Состав
межведомственных групп по разъяснению
и пропаганде Программы
Жамбылская, Кызылординская, Южно-Казахстанская области,
город Алматы
Рябченко                  - первый вице-Министр культуры, информации и
Олег Григорьевич            общественного согласия Республики
Казахстан, руководитель
Муханов                   - заместитель Председателя Агентства
Куаныш Климович             Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Сарбасов                  - и. о. директора департамента Министерства
Самат Муратович             государственных доходов Республики
Казахстан
Уразбеков                 - заместитель директора департамента
Марат Жанабергенович        Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Каиржанова                - начальник управления Министерства
Сауле Абаевна               экономики и торговли Республики Казахстан
Болатбаева                - начальник управления Министерства
Сауле Торехановна           здравоохранения Республики Казахстан
Абулхаиров                - заместитель начальника управления
Дармен Каратаевич           Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Масхутов                  - начальник отдела Министерства труда и
Баян Масхутович             социальной защиты населения Республики
Казахстан
Муханов                   - начальник отдела Министерства энергетики и
Тулеген Муханович           минеральных ресурсов Республики Казахстан
Акмолинская, Северо-Казахстанская области, город Астана
Шнейдмюллер               - первый вице-Министр транспорта и
Владимир Викторович         коммуникаций Республики Казахстан,
руководитель
Досжан                    - вице-Министр культуры, информации и
Ардак Дукенбайулы           общественного согласия Республики
Казахстан
Алшимбаев                 - заместитель директора департамента
Биржан Жантасович           Министерства государственных доходов
Республики Казахстан
Умурзакова                - заместитель начальника управления
Сауле Кабыкеновна           Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан
Амреева                   - начальник отдела Министерства образования
Тынышкуль Молдашевна        и науки Республики Казахстан
Бермагамбетова            - начальник отдела Министерства
Газима Нурашевна            здравоохранения Республики Казахстан
Есиркепов                 - заместитель директора ГосНПЦзем Агентства
Рыскали                     Республики Казахстан по управлению
Темирбулатович              земельными ресурсами
Алматинская, Восточно-Казахстанская,
Карагандинская, Павлодарская области
Аймаков                   - вице-Министр экономики и торговли
Бауржан Жанабекович         Республики Казахстан, руководитель
Телебаев                  - директор департамента Министерства
Газиз Турысбекович          культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Асатов                    - заместитель директора Департамента
Амангельды Болатаевич       Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Жакупов                   - начальник управления Министерства
Галымжан Койшибаевич        государственных доходов Республики
Казахстан
Игисенова                 - начальник управления Министерства труда и
Рима Утепкалиевна           социальной защиты населения Республики
Казахстан
Токубаева                 - начальник управления Агентства Республики
Дана Хайрулловна            Казахстан по регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и поддержке
малого бизнеса
Шер                       - начальник управления Министерства
Раиса Петровна              образования и науки Республики Казахстан
Карибаев                  - начальник отдела Министерства
Буратай Метчебаевич         здравоохранения Республики Казахстан
Жалялитденова             - пресс-секретарь Министерства энергетики и
Гульсум Бекбулатовна        минеральных ресурсов Республики Казахстан
Атырауская, Мангистауская области
Нурпеисов                 - вице-Министр государственных доходов
Кайрат Айтмухамбетович      Республики Казахстан, руководитель
Жумагалиев                - заместитель Председателя Комитета по
Аскар Куанышевич            связям и информатизации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Джундибаев                - заместитель директора департамента
Валерий Ермекбаевич         Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Казыбаев                  - начальник управления Министерства
Айдар Калынтаевич           экономики и торговли Республики Казахстан
Кожкенов                  - начальник управления Министерства
Серик Абдыгалиевич          культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Аскаров                   - начальник отдела Министерства
Альберт Мухтарович          здравоохранения Республики Казахстан
Актюбинская, Западно-Казахстанская, Костанайская области
Утеулина                  - вице-Министр труда и социальной защиты
Хафиза Мухтаровна           населения Республики Казахстан,
руководитель
Казыханов                 - заместитель Председателя Комитета
Едиль Хозеевич              гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Калетаев                  - директор департамента Министерства
Дархан Аманович             культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Абдрахманова              - начальник управления Министерства
Жанна Кадыровна             государственных доходов Республики
Казахстан
Идрисов                   - начальник управления Агентства Республики
Аскар Аблаевич              Казахстан по регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и поддержке
малого бизнеса
Шарбаков                  - начальник управления Министерства
Алтай Жиенбаевич            здравоохранения Республики Казахстан
Рахимжанова               - заместитель начальника управления
Майра Муратбековна          Министерства образования и науки
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)