"Қазақмыс" корпорациясы" ашық акционерлік қоғамының кенішіндегі төтенше оқиғаның себептерін тексеру жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 2 мамыр N 37-ө
1. "Қазақмыс" корпорациясы" ашық акционерлік қоғамының Солтүстік
Жезқазған кенішінде 2002 жылғы 1 мамырда болған төтенше оқиғаның
себептерін тексеру мақсатында мынадай құрамда комиссия құрылсын:
Бижанов                    - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Нұрахмет Құсайынұлы          жөніндегі агенттігінің бірінші
орынбасары, комиссияның жетекшісі
Тоғайбаев                  - Қарағанды облысы әкімінің бірінші
Ислам Уахитұлы               орынбасары, жетекшінің орынбасары
Асатов                     - Қазақстан Республикасы Экономика және
Болатай Кәрімұлы             сауда министрлігінің Құрылыс істері
жөніндегі комитеті төрағасының
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Комиссия мүшелері:
Нефедов                    - Қазақстан Республикасының Энергетика
Петр Петрович                және минералдық ресурстар вице-министрі
Юн                         - "Қазақмыс" корпорациясы" ашық
Александр Борисович          акционерлік қоғамы бас басқарушысының
бірінші орынбасары
Сағын                      - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Халел Әлжанұлы               сақтау министрлігі Емдеу-алдын алу
жұмысы департаментінің директоры
Оспанов                    - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Ерлан Темешұлы               министрлігінің Тергеу департаменті
басқарма бастығының орынбасары
Бисақаев                   - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Серік Ғұмарұлы               халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің Еңбек және жұмыспен
қамту департаменті директорының
орынбасары.
2. Комиссия осы оқиғаның себептері мен жағдайларын жан-жақты
тексеруді қамтамасыз етсін, келтірілген зиянның көлемін белгілесін және
зардап шеккендерге және қаза тапқандардың отбасыларына бірінші кезекте
көмек көрсету жөнінде шаралар қабылдасын.
Жүргізілген жұмыстың нәтижелері туралы баяндасын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об образовании комиссии по расследованию причин чрезвычайного происшествия на руднике открытого акционерного общества "Корпорация "Казахмыс"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 мая 2002 года N 37-р
1. В целях расследования причин чрезвычайного происшествия на
Северо-Жезказганском руднике открытого акционерного общества "Корпорация
"Казахмыс", произошедшего 1 мая 2002 года, образовать комиссию в следующем
составе:
Бижанов                  - первый заместитель Председателя Агентства
Нурахмет Кусаинович        Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям, руководитель комиссии
Тогайбаев                - первый заместитель акима Карагандинской
Ислам Уахитович            области, заместитель руководителя
Асатов                   - заместитель председателя Комитета по делам
Болатай Каримович          строительства Министерства экономики и
торговли Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Члены комиссии:
Нефедов                  - вице-Министр энергетики и минеральных
Петр Петрович              ресурсов Республики Казахстан
Юн                       - первый заместитель генерального
Александр Борисович        управляющего открытым акционерным
обществом "Корпорация "Казахмыс"
Сагын                    - директор Департамента лечебно-
Халел Альжанович           профилактической работы Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Оспанов                  - заместитель начальника управления
Ерлан Темешевич            Следственного департамента Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Бисакаев                 - заместитель директора Департамента труда и
Серик Гумарович            занятости Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
2. Комиссии обеспечить всестороннее расследование причин и условий
данного происшествия, установить объемы причиненного ущерба и принять меры
по оказанию первоочередной помощи пострадавшим и семьям погибших.
О результатах проведенной работы доложить.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)