Қазақстан Республикасы Президентінің жүлдесі үшін Халық спортының екінші ойындарын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 8 мамыр N 48-ө
1. 2002 жылғы 25-29 шілдеде Талдықорған қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің жүлдесі үшін Халық спортының екінші ойындарын (бұдан әрі - Ойындар) өткізу туралы Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса беріліп отырған Ойындарды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі Алматы облысының әкімиятымен бірлесіп, Ойындарды өткізуді ұйымдастырсын.
4. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі Алматы облысының әкімиятымен, Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігімен, Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігімен бірлесіп, Ойындардың салтанатты ашылуының мәдени-спорттық мерекесін өткізсін.
5. Облыстардың, Алматы және Астана қалаларының әкімдері қалаларда, облыстарда Ойындар жарыстарының алдын ала кезеңдерін өткізуді ұйымдастырсын, сондай-ақ Ойындардың салтанатты ашылу рәсімі мен финалдық жарыстарға қатысу үшін облыстардың, Алматы және Астана қалаларының спорттық делегацияларын даярлауды қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ойындарға қатысушылар тұратын және жарыстар өтетін орындарда қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етсін.
7. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Ойындарға қатысушыларға медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастырсын.
8. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі Ойындарға қатысушылардың мәдени бағдарламасын ұйымдастыруда жәрдем көрсетсін және оларды дайындау мен өткізу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңінен жариялауды қамтамасыз етсін.
9. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
Ойындарға қатысушыларды тасымалдауға жәрдем көрсетсін.
10. Ойындарды дайындау мен өткізу жөніндегі іс-шараларды қаржыландыру
осы іс-шаралардың орындалуына жауапты тиісті мемлекеттік
органдарға-бағдарламалардың әкімшілеріне 2002 жылға арналған республикалық
және жергілікті бюджеттерде көзделген қаражат есебінен және соның шегінде,
сондай-ақ демеушілік көмекті тарту есебінен жүзеге асырылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2002 жылғы 8 мамырдағы
N 48 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Президентінің жүлдесі үшін
Халық спортының екінші ойындарын дайындау мен өткізу
жөніндегі ұйымдастыру комитетінің
Құрамы
Тұрлыханов               - Қазақстан Республикасы
Дәулет Болатұлы            Туризм және спорт жөніндегі
агенттігінің төрағасы, төраға
Құлмаханов               - Алматы облысының әкімі,
Шалбай Құлмаханұлы         төрағаның орынбасары
Ұйымдастыру комитетінің мүшелері:
Айдарханов               - Қазақстан Республикасының
Арман Тергеуұлы            Денсаулық сақтау вице-министрі
Әлімбекова               - Қазақстан Республикасының
Гүлнар Смәділқызы          Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
қаржы-экономикалық бөлімінің бастығы
Бектұрғанов              - Қазақстан Республикасының
Нұралы Сұлтанұлы           Білім және ғылым вице-министрі
Қанағатов                - Қазақстан Республикасының
Елсияр Баймұхаметұлы       Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Құралов                  - "Қазақстан" кәсіподақтардың
Өтепқали Нысанғалиұлы      дене шынықтару-спорт қоғамы
орталық кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Мұқанов                  - Алматы облысы әкімінің
Серік Мейірханұлы          кеңесшісі
Шнейдмюллер              - Қазақстан Республикасының
Владимир Викторович        Көлік және коммуникациялар
бірінші вице-министрі
Отто                     - Қазақстан Республикасының
Иван Иванович              Ішкі істер вице-министрі
Рябченко                 - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич           Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім бірінші вице-министрі
Өтеулина                 - Қазақстан Республикасының
Хафиза Мұхтарқызы          Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау вице-министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О проведении Вторых Игр народного спорта на призы Президента Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 мая 2002 года N 48-р
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту о проведении с 25 по 29 июля 2002 года в городе Талдыкоргане Вторых Игр народного спорта на призы Президента Республики Казахстан (далее - Игры).
2. Утвердить прилагаемый состав Организационного комитета по подготовке и проведению Игр.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту совместно с акиматом Алматинской области организовать проведение Игр.
4. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту совместно с акиматом Алматинской области, Министерством образования и науки Республики Казахстан, Министерством культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан провести культурно-спортивный праздник торжественного открытия Игр.
5. Акимам областей, городов Алматы и Астаны организовать проведение предварительных этапов соревнований Игр в городах, областях, а также обеспечить подготовку спортивных делегаций областей, городов Алматы и Астаны для участия в торжественной церемонии открытия и финальных соревнованиях Игр.
6. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить общественный порядок в местах проживания участников Игр и проведения соревнований.
7. Министерству здравоохранения Республики Казахстан организовать медицинское обслуживание участников Игр.
8. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан оказать содействие в организации культурной программы участников Игр и обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода их подготовки и проведения.
9. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в перевозке участников Игр.
10. Финансирование мероприятий по подготовке и проведению Игр осуществить за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском и местных бюджетах на 2002 год соответствующим государственным органам-администраторам программ, ответственным за исполнение указанных мероприятий, а также за счет привлечения спонсорской помощи.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
8 мая 2002 года N 48
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению
Вторых Игр народного спорта на призы Президента
Республики Казахстан
Турлыханов              - Председатель Агентства Республики
Даулет Болатович          Казахстан по туризму и спорту,
председатель
Кулмаханов              - аким Алматинской области, заместитель
Шалбай Кулмаханович       председателя
Члены организационного комитета
Айдарханов              - вице-Министр здравоохранения
Арман Тергеуович          Республики Казахстан
Алимбекова              - начальник финансово-экономического
Гульнар Смадиловна        отдела Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту
Бектурганов             - вице-Министр образования и науки
Нуралы Султанович         Республики Казахстан
Канагатов               - заместитель Председателя Агентства
Елсияр                    Республики Казахстан по туризму и спорту
Баймухамедович
Куралов                 - председатель Центрального совета
Утепкали Нсангалиевич     физкультурно-спортивного общества
профсоюзов "Казахстан" (по согласованию)
Муканов                 - советник акима Алматинской области
Серик Меирханович
Шнейдмюллер             - первый вице-Министр транспорта и
Владимир Викторович       коммуникаций Республики Казахстан
Отто                    - вице-Министр внутренних дел
Иван Иванович             Республики Казахстан
Рябченко                - первый вице-Министр культуры и
Олег Григорьевич          общественного согласия Республики
Казахстан
Утеулина                - вице-Министр труда и социальной
Хафиза Мухтаровна         защиты населения Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)