Қазақстан-итальян үкіметаралық өнеркәсіптік және экономикалық ынтымақтастық пен алмасу жөніндегі жұмыс тобының екінші мәжілісін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 20 мамыр N 55-ө
Қазақстан Республикасы мен Италия Республикасы арасындағы өзара тиімді ынтымақтастықты жандандыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 2002 жылғы 23-24 мамырда Астана қаласында Қазақстан-итальян үкіметаралық өнеркәсіптік және экономикалық ынтымақтастық пен алмасу жөніндегі жұмыс тобының (бұдан әрі - Жұмыс тобы) екінші мәжілісін өткізсін.
2. Қоса беріліп отырған Жұмыс тобының екінші мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
3. Орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттік органдар (келісім
бойынша) Жоспарда көзделген іс-шараларды орындау жөнінде нақты шаралар
қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлігіне 2002 жылға арналған республикалық
бюджетте "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың
есебінен Жұмыс тобының екінші мәжілісін өткізу үшін қаражат бөлсін.
5. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2002 жылғы 20 мамырдағы
N 55 өкімімен
бекітілген
Қазақстан-итальян үкіметаралық өнеркәсіптік және экономикалық
ынтымақтастық пен алмасу жөніндегі жұмыс тобының екінші мәжілісін
дайындау және 2002 жылғы 23-24 мамырда Астана қаласында өткізу
жөніндегі іс-шаралар жоспары
__________________________________________________________________________
N !          Іс-шара       !Орындалу !     Орындалуына жауаптылар
!                        ! мерзімі !
__________________________________________________________________________
1  Делегацияның келу бағ.    2002      Қазақстан Республикасының Қаржы
дарламасын дайындау       жылғы     министрлігі (шақыру), Қазақстан
21 мамырға  Республикасының Сыртқы істер
дейін     министрлігі
__________________________________________________________________________
2  Жұмыс тобының қазақстан   2002      Қазақстан Республикасының Қаржы
бөлігі төрағасына Жұмыс   жылғы     министрлігі (шақыру), Қазақстан
тобының жұмыс регламенті 21 мамырға Республикасының Көлік және коммуни.
(баяндамашы мен сөз       дейін     кациялар министрлігі, Қазақстан
сөйлеушіге берілген                 Республикасының Сыртқы істер
уақыт) бойынша ұсыныстар            министрлігі, Қазақстан Республикасы.
енгізу                              ның Экономика және сауда министр.
лігі, Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық ресурс.
тар министрлігі, Қазақстан
Республикасының Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық келісім министрлігі,
Қазақстан Республикасының Білім
және ғылым министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі, Қазақстан Республика.
сының Мемлекеттік кіріс министрлігі,
Қазақстан Республикасының Табиғи
ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігі, Қазақстан
Республикасының Қорғаныс министр.
лігі, Қазақстан Республикасының
Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының Туризм
және спорт жөніндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкі (келісім бойынша)
__________________________________________________________________________
3  Жұмыс тобының қазақстан   2002      Қазақстан Республикасының Қаржы
бөлігі төрағасына қазақ.  жылғы     министрлігі (шақыру), Қазақстан
стан-итальян үкіметара.  21 мамырға Республикасының Көлік және коммуни.
лық өнеркәсіптік және     дейін     кациялар министрлігі, Қазақстан
экономикалық ынтымақ.               Республикасының Сыртқы істер
тастық пен алмасу жөнін.            министрлігі, Қазақстан Республикасы.
дегі жұмыс тобының                  ның Экономика және сауда министр.
екінші мәжіліс күн тәр.             лігі, Қазақстан Республикасының
тібінің және Хаттамасы.             Энергетика және минералдық ресурс.
ның жобаларына ұсыныс.              тар министрлігі, Қазақстан
тар енгізу                          Республикасының Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық келісім министрлігі,
Қазақстан Республикасының Білім
және ғылым министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі, Қазақстан Республика.
сының Мемлекеттік кіріс министрлігі,
Қазақстан Республикасының Табиғи
ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігі, Қазақстан
Республикасының Қорғаныс министр.
лігі, Қазақстан Республикасының
Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының Туризм
және спорт жөніндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкі (келісім бойынша)
__________________________________________________________________________
4  Жұмыс тобының қазақстан   2002      Қазақстан Республикасының Қаржы
бөлігі төрағасына италия  жылғы     министрлігі (шақыру), Қазақстан
делегациясына қызмет     21 мамырға Республикасының Сыртқы істер
көрсетуді ұйымдастыру     дейін     министрлігі
жөнінде ұсыныстар енгізу
(Жұмыс тобының қазақстан
бөлігі төрағасының атынан
қабылдау, кофе-брейк,
кеңсе тауарлары)
__________________________________________________________________________
5  Бөлінген қаражаттың       2002      Қазақстан Республикасының Қаржы
есебінен Жұмыс тобы       жылғы     министрлігі
итальян бөлігінің        21 мамырға
төрағасына ескерткіш      дейін
сыйлық және италия
делегациясының мүшелері
үшін кәдесыйлар сатып
алуды ұйымдастыру
__________________________________________________________________________
6  Италия делегациясы мүше.  2002      Қазақстан Республикасының Қаржы
леріне көліктік қызмет    жылғы     министрлігі, Қазақстан
көрсетуді қамтамасыз ету  23-24     Республикасы Президентінің
мамыр     Іс Басқармасы (келісім бойынша)
__________________________________________________________________________
7  Жұмыс тобы екінші         2002      Қазақстан Республикасының Сыртқы
мәжілісінің жұмысын       жылғы     істер министрлігі, Қазақстан
баспасөзде жариялауды     23-24     Республикасының Қаржы министрлігі,
және Жұмыс тобы мәжілі.   мамыр     Қазақстан Республикасының Мәдениет,
сінің қорытындылары                 ақпарат және қоғамдық келісім
бойынша баспасөз                    министрлігі
конференциясын өткі.
зуді ұйымдастыру
__________________________________________________________________________
8  Жұмыс тобының қазақстан   2002      Қазақстан Республикасының Қаржы
бөлігі төрағасының,       жылғы     министрлігі (шақыру), Қазақстан
Жұмыс тобының қазақстан  21 мамырға Республикасының Көлік және коммуни.
бөлігі өкілдерінің        дейін     кациялар министрлігі, Қазақстан
сөйлейтін сөздерін                  Республикасының Сыртқы істер
дайындау                            министрлігі, Қазақстан Республикасы.
ның Экономика және сауда министр.
лігі, Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық ресурс.
тар министрлігі, Қазақстан
Республикасының Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық келісім министрлігі,
Қазақстан Республикасының Білім
және ғылым министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі, Қазақстан Республика.
сының Мемлекеттік кіріс министрлігі,
Қазақстан Республикасының Табиғи
ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігі, Қазақстан
Республикасының Қорғаныс министр.
лігі, Қазақстан Республикасының
Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының Туризм
және спорт жөніндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкі (келісім бойынша)
__________________________________________________________________________
9  Делегацияның әуежайда,    2002      Қазақстан Республикасының Ішкі
жол жүру бағыттары        жылғы     істер министрлігі
бойынша қауіпсіздігін,    23-24
болатын орындары мен      мамыр
кеңес өткізу барысында
және Жұмыс тобының жұмыс
кезеңінде қоғамдық
тәртіпті сақтауды қамта.
масыз ету
__________________________________________________________________________
10 Қазақстан Республикасы.   2002      Қазақстан Республикасының Қаржы
ның Үкіметіне Қазақстан-  жылғы     министрлігі, Қазақстан
итальян үкіметаралық     10 маусым. Республикасының Сыртқы істер
өнеркәсіптік және эко.   ға дейін   министрлігі
номикалық ынтымақтас.
тық пен алмасу жөніндегі
жұмыс тобы екінші мәжілі.
сінің қорытындылары
бойынша есепті ұсыну
__________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О проведении второго заседания межправительственной казахстанско-итальянской рабочей группы по промышленному и экономическому сотрудничеству и обмену
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 мая 2002 года N 55-р
В целях активизации взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан и Итальянской Республикой:
1. Министерству финансов Республики Казахстан провести 23-24 мая 2002 года в городе Астане второе заседание межправительственной казахстанско-итальянской рабочей группы по промышленному и экономическому сотрудничеству и обмену (далее - Рабочая группа).
2. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению второго заседания Рабочей группы (далее - План).
3. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам (по согласованию) принять конкретные меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству финансов Республики Казахстан средства для проведения второго заседания Рабочей группы за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские затраты".
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 мая 2002 года N 55
План мероприятий
по подготовке и проведению 23-24 мая 2002 года
в городе Астане второго заседания межправительственной
казахстанско-итальянской рабочей группы по промышленному
и экономическому сотрудничеству и обмену
___________________________________________________________________________
N !    Мероприятие      !   Срок     ! Ответственные за исполнение
!                     ! исполнения !
___________________________________________________________________________
1   Подготовить программу   До 21 мая   Министерство финансов Республики
пребывания делегации    2002 года   Казахстан (созыв), Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан
2   Внести Председателю     До 21 мая   Министерство финансов Республики
казахстанской части     2002 года   Казахстан (созыв), Министерство
Рабочей группы                      транспорта и коммуникаций
предложения по                      Республики Казахстан,
регламенту работы                   Министерство иностранных дел
Рабочей группы (время,              Республики Казахстан,
предоставленное                     Министерство экономики и торговли
докладчику и                        Республики Казахстан,
выступающим)                        Министерство энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан, Министерство культуры,
информации и общественного
согласия Республики Казахстан,
Министерство образования и науки
Республики Казахстан,
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан,
Министерство государственных
доходов Республики Казахстан,
Министерство природных ресурсов
и охраны окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство обороны Республики
Казахстан, Агентство Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого
бизнеса, Агентство Республики
Казахстан по туризму и спорту,
Национальный Банк Республики
Казахстан (по согласованию)
3.  Представить             До 21 мая   Министерство финансов Республики
Председателю            2002 года   Казахстан (созыв), Министерство
казахстанской части                 транспорта и коммуникаций
Рабочей группы                      Республики Казахстан, Министерство
предложения по                      иностранных дел Республики
проектам Повестки                   Казахстан, Министерство
дня и Протокола                     экономики и торговли Республики
второго заседания                   Казахстан, Министерство
межправительственной                энергетики и минеральных ресурсов
казахстанско-                       Республики Казахстан,
итальянской рабочей                 Министерство культуры,
группы по промышлен-                информации и общественного
ному и экономическому               согласия Республики Казахстан,
сотрудничеству                      Министерство образования и науки
и обмену                            Республики Казахстан,
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан, Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан, Министерство
природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики
Казахстан, Министерство обороны
Республики Казахстан, Агентство
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса,
Агентство Республики Казахстан по
туризму и спорту, Национальный
Банк Республики Казахстан
(по согласованию)
4   Внести Председателю     До 21 мая   Министерство финансов Республики
казахстанской части     2002 года   Казахстан (созыв), Министерство
Рабочей группы                      иностранных дел Республики
предложения по                      Казахстан
организации
обслуживания
итальянской делегации
(прием от имени
Сопредседателя
казахстанской части
Рабочей группы,
кофе-брейк,
канцелярские товары)
5   За счет выделенных      До 21 мая   Министерство финансов
средств организовать    2002 года   Республики Казахстан
покупку памятного
подарка Председателю
итальянской части
Рабочей группы и
сувениров для членов
итальянской делегации
6   Обеспечить              23-24 мая   Министерство финансов Республики
транспортное            2002 года   Казахстан, Управление Делами
обслуживание членов                 Президента Республики Казахстан
итальянской делегации               (по согласованию)
7   Организовать            23-24 мая   Министерство иностранных дел
освещение работы        2002 года   Республики Казахстан,
второго заседания                   Министерство финансов Республики
Рабочей группы в                    Казахстан, Министерство культуры,
прессе и проведение                 информации и общественного
пресс-конференции по                согласия Республики Казахстан
итогам заседания
Рабочей группы
8   Подготовить             До 21 мая   Министерство финансов Республики
выступления             2002 года   Казахстан (созыв), Министерство
Председателя                        транспорта и коммуникаций
казахстанской части                 Республики Казахстан,
Рабочей группы,                     Министерство иностранных дел
представителей                      Республики Казахстан, Министерство
казахстанской части                 экономики и торговли Республики
Рабочей группы                      Казахстан, Министерство
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, Министерство
культуры, информации и
общественного согласия Республики
Казахстан, Министерство
образования и науки Республики
Казахстан, Министерство сельского
хозяйства Республики Казахстан,
Министерство государственных
доходов Республики Казахстан,
Министерство природных ресурсов и
охраны окружающей среды
Республики Казахстан, Министерство
обороны Республики Казахстан,
Агентство Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса,
Агентство Республики Казахстан по
туризму и спорту, Национальный
Банк Республики Казахстан
(по согласованию)
9   Обеспечить              23-24 мая   Министерство внутренних дел
безопасность делегации  2002 года   Республики Казахстан
в аэропорту, по
маршрутам следования,
поддержание обществен-
ного порядка в местах
посещения и в ходе
проведения совещания
и период работы
Рабочей группы
10   Представить отчет в     До 10 июня  Министерство финансов Республики
Правительство           2002 года   Казахстан, Министерство
Республики Казахстан                иностранных дел Республики
по итогам второго                   Казахстан
заседания межправитель-
ственной казахстанско-
итальянской рабочей
группы по промышленному
экономическому
сотрудничеству и обмену
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)