Қазақстан Республикасында сауда рыноктарын ұйымдастыру және дамыту мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 12 маусым N 75-ө
1. Қазақстан Республикасында сауда рыноктарының қызметін реттеу
мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы
құрылсын:
Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы         - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекші
Оразбақов Ғалым Ізбасарұлы        - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Воевутко Юрий Иосифович           - Қазақстан Республикасының ішкі істер
министрлігі Жол полициясы комитеті
төрағасының орынбасары
Тілеумұратов Юрий Жұмабайұлы      - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
кіріс министрлігі Өндірістік емес
төлемдер департаментінің директоры
Тоқсейітова Рабиға Әлібекқызы     - Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігі Ветеринарлық
қадағалау департаменті Ветеринарлық
әдіснама және нормативтік кесімдер
басқармасының бастығы
Үсенова Гауһар Сұлтанқызы         - Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Еңбек және жұмыспен қамту департаменті
директорының орынбасары
Әбдірахманова Сәуле Нығметжанқызы - Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу, бәсекелестікті
қорғау және шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігінің Бәсекелестікті
дамыту департаменті Бәсекелі рынокты
талдау және оның әдіснамасы
басқармасының бастығы
Мұқатаев Зәңгір Қалиұлы           - Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы
агенттігінің Қаржылық қылмыстарды
анықтау жөніндегі департаменті
Қаржылық қылмыстарды анықтау жөніндегі
басқармасының 2-бөлімі бастығының
міндетін атқарушы
Тілеубекова Бахытгүл Төлеуханқызы - Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитеті санитарлық-гигиеналық
қадағалау бөлімінің бастығы
Айташева Ынтызар Ғайнетдинқызы    - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда министрлігі Сауда,
халықаралық ынтымақтастық және
экспорттық бақылау департаментінің
бөлім бастығы
Ыбырайқұлова Жанат Сұлтанқұлқызы  - Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің бас маманы
Смагин Алексей Петрович           - Қазақстан рыноктары мен кәсіпкерлері
қауымдастығының вице-президенті
(келісім бойынша)
Кравченко Андрей Алексеевич       - Петропавл қаласы "Алтын базар" ашық
акционерлік қоғамының қаржы мәселелері
жөніндегі вице-президенті
(келісім бойынша).
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.08.23. N 128 өкімімен.
R020128_

О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросам организации и развития торговых рынков в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2002 года N 75-р
1. В целях выработки предложений по вопросам упорядочения
деятельности торговых рынков в Республике Казахстан создать рабочую группу
в следующем составе:
Масимов                    - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович           Республики Казахстан, руководитель
Оразбаков                  - вице-Министр экономики и торговли
Галым Избасарович            Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Воевутко                   - заместитель председателя Комитета
Юрий Иосифович               дорожной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Тлеумуратов                - директор Департамента
Юрий Джумабаевич             непроизводственных платежей
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан
Токсеитова                 - начальник управления ветеринарной
Рабига Алибековна            методологии и нормативных актов
Департамента ветеринарного надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Усенова                    - заместитель директора Департамента труда
Гаухар Султановна            и занятости Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан
Абдрахманова               - начальник управления анализа и
Сауле Негметжановна          методологии конкурентного рынка
Департамента развития конкуренции
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий,
защите конкуренции и поддержке малого
бизнеса
Мукатаев                   - начальник 2 отдела по выявлению
Зангир Калиулы               финансовых преступлений Департамента по
выявлению финансовых преступлений
Агентства финансовой полиции Республики
Казахстан
Тлеубекова                 - начальник отдела санитарно-гигиенического
Бахытгуль                    надзора Комитета государственного
Толеухановна                 санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Айташева                   - начальник отдела Департамента торговли,
Энтизар Гайнетдиновна        международного сотрудничества и
экспортного контроля Министерства
экономики и торговли Республики Казахстан
Ибрайкулова                - главный специалист Комитета
Жанат Султанкуловна          государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Смагин                     - вице-президент Ассоциации рынков и
Алексей Петрович             предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Кравченко                  - вице-президент по финансовым вопросам
Андрей Алексеевич            открытого акционерного общества "Алтын
Базар", город Петропавловск
(по согласованию)
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2002 г. N 128-p R020128_ .

2. Жұмыс тобы 2002 жылғы 15 маусымға дейін Қазақстан Республикасының
Үкіметіне Қазақстан Республикасында сауда рыноктарын ұйымдастыру мен
дамыту және олардың қызметтерін реттеу мәселелері жөнінде ұсыныстар
енгізсін.
3. Орталық және жергілікті атқарушы органдар және өзге де мемлекеттік
органдар (келісім бойынша) жұмыс тобының сұрауы бойынша қажетті ақпарат
берсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

2. Рабочей группе до 15 июня 2002 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам организации и развития торговых рынков и упорядочения их деятельности в Республике Казахстан.
3. Центральным и местным исполнительным органам и иным государственным органам (по согласованию) по запросам рабочей группы представлять необходимую информацию.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)