Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкіндiктерiн таныстыру жөнiндегі 2002 жылға арналған ақпараттық жұмыс жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 20 маусым N 81-ө
Қазақстан Республикасының экономикасына тiкелей шетелдік және отандық инвестицияларды бұдан әрi тарту, халықаралық экономикалық ынтымақтастықты нығайту және оң инвестициялық имидж жасау мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының инвестициялық
мүмкiндiктерiн таныстыру жөніндегi 2002 жылға арналған ақпараттық жұмыс
жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттік органдар (келiсiм
бойынша), мүдделi ұйымдар (келiсiм бойынша), облыстардың және Астана,
Алматы қалаларының әкiмдерi Жоспарға сәйкес тиiмдi ақпараттық жұмысты
қамтамасыз етсiн.
3. Жоспарда көзделген іс-шараларды iске асыру жөнiндегi жұмыстарды
үйлестiру Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің
2002 жылғы маусымдағы
N 81 өкiмiмен бекiтiлген
Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкiндіктерін
таныстыру жөніндегі 2002 жылға арналған ақпараттық жұмыс
ЖОСПАРЫ
---------------------------------------------------------------------------
Р/с!       Iс-шара        ! Өткізілетін !Өткізілетін!    Атқарылуына
N !                      !    орны     !  мерзімі  !    жауаптылар
---------------------------------------------------------------------------
1            2                 3             4             5
---------------------------------------------------------------------------
1. Шет елдердегi iс-шаралар*
1   "Астана қаласының      Дубаи қаласы,    Мамыр   Астана қаласының әкімі,
инвестициялық          Бiрiккен Араб            Қазақстан Республикасы.
мүмкіндіктерi"         Әмiрлiктерi              ның Сыртқы істер мини.
конференциясы                                   стрлігі, Қазақстан Рес.
публикасының Экономика
және сауда министрлігі,
Қазақстан Республикасы.
ның Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Мемле.
кеттiк кiрiс министр.
лiгi, Қазақстан Респуб.
ликасының Туризм және
спорт жөніндегі
агенттiгi, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм
бойынша), "ҚазМұнайГаз"
ұлттық компаниясы"
жабық акционерлiк
қоғамы (келiсім
бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлiк
қоғамы (келiсiм
бойынша)
2   Халықаралық         Пекин қаласы,     Мамыр-    Қазақстан Республикасы.
инвестициялық       Қытай Халық       маусым    ның Сыртқы iстер мини.
конференция         Республикасы                стрлігі, Қазақстан
Республикасының
Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының
Экономика және сауда
министрлігі, Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
темiр жолы" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлік қоғамы,
"ҚазМұнайГаз" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақтелеком" ашық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлiк
қоғамы (келiсiм
бойынша)

О Плане информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2002 год
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 июня 2002 года N 81-р
В целях дальнейшего привлечения прямых иностранных и отечественных инвестиций в экономику Республики Казахстан, укрепления международного экономического сотрудничества и создания положительного инвестиционного имиджа:
1. Утвердить прилагаемый План информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2002 год (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам (по согласованию), заинтересованным организациям (по согласованию), акимам областей и городов Астаны, Алматы обеспечить эффективную информационную работу в соответствии с Планом.
3. Координацию работ по реализации мероприятий, предусмотренных Планом, возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 июня 2002 года N 81
План
информационной работы по презентации инвестиционных
возможностей Республики Казахстан на 2002 год
___________________________________________________________________________
N !     Мероприятие     ! Место    !   Срок    !   Ответственные за
п/п!                     !проведения!проведения !      исполнение
___!_____________________!__________!___________!__________________________
1 !         2           !    3     !     4     !           5
___________________________________________________________________________
1. Мероприятия за рубежом*
___________________________________________________________________________
1  Конференция            Город         Май     Аким города Астаны,
"Инвестиционные        Дубаи,                Министерство иностранных
возможности            Объединен-            дел Республики Казахстан,
города Астаны"         ные                   Министерство экономики и
Арабские              торговли Республики
Эмираты               Казахстан, Министерство
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, Министерство
финансов Республики
Казахстан, Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям"
(по согласованию)
2  Международная          Город         Май-    Министерство
инвестиционная         Пекин,        июнь    иностранных дел
конференция            Китайская             Республики Казахстан,
Народная              Министерство энергетики
Республика            и минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
Министерство финансов
Республики Казахстан,
Министерство экономики
и торговли Республики
Казахстан, Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан, Национальный
Банк Республики Казахстан
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "Казакстан темiр
жолы", закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"КазМунайГаз"
(по согласованию),
открытое акционерное
общество "Казахтелеком"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)

3   "Қазақстан       Канзас қаласы,     1-2 шiлде   Қазақстан Республикасы.
инвестициялар    Америка Құрама                 ның Сыртқы iстер
және сауда үшiн  Штаттары                       министрлiгi, Қазақстан
тартымды рынок"                                 Республикасының
халықаралық                                     Энергетика және
инвестициялық                                   минералдық ресурстар
конференциясы                                   министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының
Экономика және сауда
министрлігі, Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс
министрлігi, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
темiр жолы" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлiк қоғамы,
"ҚазМұнайГаз" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақтелеком" ашық
акционерлік қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлік
қоғамы (келiсiм
бойынша)
4   "Қазақстан мұнайы    Лондон қаласы,  4-5 шілде  Қазақстан Республикасы.
мен газы" екіншi     Ұлыбритания                ның Сыртқы iстер
халықаралық          мен Солтүстік              министрлiгi, Қазақстан
инвестициялық        Ирландия                   Республикасының
конференциясы        Құрама                     Энергетика және
Корольдігі                 минералдық ресурстар
министрлiгi, "ҚазМұнай
Газ" ұлттық компаниясы"
жабық акционерлiк
қоғамы (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлiк
қоғамы (келiсiм
бойынша)
5   Қазақстандағы        Брюссель          Шілде    Қазақстан Республикасы.
Еуропа бизнес        қаласы,                    ның Сыртқы істер
қауымдастығының      Бельгия                    министрлiгi, Қазақстан
жәрдемiмен           Корольдігі                 Республикасының
ұйымдастырылатын                                Экономика және сауда
"Қазақстан 21                                   министрлігі, Қазақстан
ғасырда:                                        Республикасының
дамудың жаңа                                    Энергетика және
жолдары"                                        минералдық ресурстар
конференциясы                                   министрлігі, Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттік кiрiс
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының
Көлiк және коммуника.
циялар министрлiгi,
Қазақстан Республикасы.
ның Туризм және спорт
жөніндегi агенттiгi,
Қазақстан Республикасы.
ның Ұлттық Банкi
(келісiм бойынша),
"Қазақстан темiр жолы"
ұлттық компаниясы"
жабық акционерлiк
қоғамы, "ҚазМұнайГаз"
ұлттық компаниясы"
жабық акционерлiк
қоғамы (келісiм
бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлiк
қоғамы (келiсiм
бойынша)
6   Халықаралық        Париж қаласы,    Қазан       Қазақстан Республикасы.
инвестициялық      Француз                      ның Сыртқы iстер
конференция        Республикасы                 министрлiгi, Қазақстан
Республикасының
Экономика және сауда
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгі, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министр.
лiгi, Қазақстан
Республикасының
Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлiгі, Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөнiндегi
агенттігі, "Қазақстан
темiр жолы" ұлттық
компаниясы" акционерлік
қоғамы, "ҚазМұнайГаз"
ұлттық компаниясы"
жабық акционерлік
қоғамы (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлік
қоғамы (келісім
бойынша)
7   Халықаралық        Сингапур        Қараша       Қазақстан Республикасы.
инвестициялық      қаласы                       ның Сыртқы iстер
конференция        Сингапур                     министрлігі, Қазақстан
Республикасы                 Республикасының
Экономика және сауда
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгі, Қазақстан
Республикасының
Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлiгі, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министр.
лiгi, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөнiндегi
агенттігі, "Қазақстан
темiр жолы" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлік қоғамы,
"ҚазМұнайГаз"
ұлттық компаниясы"
жабық акционерлік
қоғамы (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлік
қоғамы (келісім
бойынша)
8   "Қазақстанның      Лондон          Желтоқсан    Қазақстан Республикасы.
жаңа инвестиция.   қаласы,                      ның Сыртқы iстер
лық мүмкіндікте.   Ұлыбритания                  министрлігі, Қазақстан
рі" жыл сайынғы    мен Солтүстік                Республикасының
ғылыми-практикалық Ирландия                     Экономика және сауда
конференциясы      Құрама                       министрлігі, Қазақстан
Корольдігі                   Республикасының Қаржы
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министр.
лiгi, Қазақстан
Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгі, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкі (келісім
бойынша), Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөнiндегi
агенттігі, "Қазақстан
темiр жолы" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлік қоғамы,
"ҚазМұнайГаз" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлік қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлік
қоғамы (келісім
бойынша)

3  Международная          Город         1-2     Министерство
инвестиционная         Канзас,       июля    иностранных дел
конференция            Соединенные           Республики Казахстан,
"Казахстан -           Штаты                 Министерство энергетики
привлекательный        Америки               и минеральных ресурсов
рынок для                                    Республики Казахстан,
инвестиций и                                 Министерство сельского
торговли"                                    хозяйства Республики
Казахстан, Министерство
финансов Республики
Казахстан, Министерство
экономики и торговли
Республики Казахстан,
Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Национальный Банк
Республики Казахстан
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "Казакстан темiр
жолы", закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"КазМунайГаз"
(по согласованию),
открытое акционерное
общество "Казахтелеком"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)
4  Вторая                  Город         4-5    Министерство
международная           Лондон,       июля   иностранных дел
инвестиционная          Соединенное          Республики Казахстан,
конференция             Королевство          Министерство энергетики
"Нефть и газ            Великобрита-         и минеральных ресурсов
Казахстана"             нии и                Республики Казахстан,
Северной             закрытое акционерное
Ирландии             общество "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)
5  Конференция            Город         Июль    Министерство
"Казахстан в           Брюссель,             иностранных дел
21 веке: новые         Королевство           Республики Казахстан,
пути развития",        Бельгия               Министерство экономики
организуемая                                 и торговли Республики
при содействии                               Казахстан, Министерство
Европейской                                  энергетики и минеральных
бизнес                                       ресурсов Республики
ассоциации в                                 Казахстан, Министерство
Казахстане                                   финансов Республики
Казахстан, Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Министерство транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан, Агентство
Республики Казахстан по
туризму и спорту,
Национальный Банк
Республики Казахстан
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "Казакстан темiр
жолы", закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"КазМунайГаз"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)
6  Международная          Город        Октябрь  Министерство
инвестиционная         Париж,                иностранных дел
конференция            Французская           Республики Казахстан,
Республика            Министерство экономики
и торговли Республики
Казахстан, Министерство
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан, Министерство
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"Казакстан темiр жолы",
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)
7  Международная          Город        Ноябрь   Министерство
инвестиционная         Сингапур,             иностранных дел
конференция            Республика            Республики Казахстан,
Сингапур              Министерство экономики
и торговли Республики
Казахстан, Министерство
финансов Республики
Казахстан, Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Министерство транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан, Министерство
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, Министерство
сельского хозяйства
Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"Казакстан темiр жолы",
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)
8  Ежегодная               Город        Декабрь Министерство
научно-практическая     Лондон,              иностранных дел
конференция             Соединенное          Республики Казахстан,
"Новые                  Королевство          Министерство экономики
инвестиционные          Великобри-           и торговли Республики
возможности             тании и              Казахстан, Министерство
Казахстана"             Северной             энергетики и минеральных
Ирландии             ресурсов Республики
Казахстан, Министерство
финансов Республики
Казахстан, Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан, Министерство
транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан, Национальный
Банк Республики Казахстан
(по согласованию),
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"Казакстан темiр жолы",
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)
---------------------------------------------------------------------------

2. Қазақстан Республикасындағы іс-шаралар
9   Дүниежүзілік       Алматы          8-9 сәуір    Қазақстан Республикасы.
экономикалық       қаласы         (орындалған)  ның Сыртқы iстер
форумның аясында                                министрлігі, Қазақстан
және Қазақстан                                  Республикасының
Республикасы                                    Экономика және сауда
Президентінің                                   министрлігі, Қазақстан
бастамашылығымен                                Республикасының
өтетін "Еуразия                                 Энергетика және
экономикалық                                    минералдық ресурстар
саммиті - 2002"                                 министрлігі, Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлігі, Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттік кіріс
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгі, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкі (келісім
бойынша), Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөнiндегi
агенттігі, "Қазақстан
темiр жолы" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлік қоғамы,
"ҚазМұнайГаз" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлік қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлік
қоғамы (келісім
бойынша)
10  "Кен iсi және         Алматы     Қыркүйек       Қазақстан Республикасы.
металлургия"          қаласы                    ның Энергетика және
(KazMin&KazMet                                  минералдық ресурстар
;    - 2002) сегiзiншi                               министрлігі, Қазақстан
қазақстандық                                    Республикасының
халықаралық көрмесi                             Экономика және сауда
мен конференциясы                               министрлігі, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi,
облыстардың, Астана
мен Алматы қалаларының
әкiмдерi
11  "Шаңырақ" екiншi      Астана     Қыркүйек       Қазақстан Республикасы.
халықаралық           қаласы                    ның Экономика және
сауда-өнеркәсiп                                 сауда министрлiгі,
көрмесi                                         Қазақстан Республикасы.
ның Сыртқы iстер
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының
Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлiгi, Астана
мен Алматы қалаларының
әкімдерi, "Қазақстан
темiр жолы" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлік қоғамы,
"ҚазМұнайГаз" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлiк
қоғамы (келiсiм
бойынша)
12  "Мұнай және газ"      Алматы        Қазан       Қазақстан Республикасы.
(KIOGE-2002)          қаласы                    ның Энергетика және
оныншы жыл сайынғы                              минералдық ресурстар
халықаралық көрме                               министрлiгi, Қазақстан
мен конференция                                 Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасы.
ның Мемлекеттiк кірiс
министрлiгi, Алматы
қаласының әкiмi,
"ҚазМұнайГаз" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақстан инвестиция.
ларға жәрдемдесу
орталығы" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша)
13  Инвестиция, салық   Батыс Қазақстан,      Жыл   Облыстардың, Астана
және кеден саясаты  Атырау, Маңғыстау,   ішінде мен Алматы қалаларының
мен заңнамасын      Ақтөбе, Қызылорда,          әкімдері, Қазақстан
насихаттау          Оңтүстiк Қазақстан,         Республикасының
мәселелерi          Жамбыл, Алматы,             Мемлекеттік кіріс
жөніндегі аймақтық  Шығыс Қазақстан,            министрлігі, Қазақстан
iс-шаралар;         Павлодар, Солтүстік         Республикасының
Қазақстан           Қазақстан, Қостанай,        Экономика және сауда
Республикасы        Ақмола, Қарағанды,          министрлігі, Қазақстан
экономикасының      облыстары, Астана           Республикасының Сыртқы
басым секторларына  мен Алматы қалалары         істер министрлігі,
тiкелей                                         "Қазақстан
инвестицияларды                                 инвестицияларға
тарту: семинарлар,                              жәрдемдесу орталығы"
дөңгелек үстелдер,                              жабық акционерлiк
конференциялар,                                 қоғамы (келiсiм
таныстыру-көрмелік                              бойынша)
іс-шаралар,
халықаралық
ұйымдардың
өкілдіктерiмен
бiрлескен iс-шаралар

2. Мероприятия в Республике Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
9 "Евразийский           Город        8-9      Министерство
экономический          Алматы       апреля   иностранных дел
саммит 2002"                        (выпол-  Республики Казахстан,
под эгидой                          нено     Министерство экономики
Всемирного                                   и торговли Республики
экономического                               Казахстан, Министерство
форума и                                     энергетики и минеральных
патронажем                                   ресурсов Республики
Президента                                   Казахстан, Министерство
Республики                                   финансов Республики
Казахстан                                    Казахстан, Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Министерство транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан, Национальный
Банк Республики Казахстан
(по согласованию),
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"Казакстан темiр жолы",
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)
10  Восьмая                Город        Сентябрь Министерство энергетики
казахстанская          Алматы                и минеральных ресурсов
международная                                Республики Казахстан,
выставка и                                   Министерство экономики и
конференция                                  торговли Республики
"Горное дело                                 Казахстан, Министерство
и металлургия"                               иностранных дел
(КаzМin & KazMet-                            Республики Казахстан,
;    2002)                                        акимы областей, городов
Астаны и Алматы
11  Вторая                 Город        Сентябрь Министерство экономики
международная          Астана                и торговли Республики
торгово-                                     Казахстан, Министерство
промышленная                                 иностранных дел Республики
выставка                                     Казахстан, Министерство
"Шанырак"                                    энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, акимы городов
Астаны и Алматы, закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"Казакстан темiр жолы",
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)
12  Десятая                Город       Октябрь   Министерство энергетики
ежегодная              Алматы                и минеральных ресурсов
международная                                Республики Казахстан,
выставка и                                   Министерство иностранных
конференция                                  дел Республики Казахстан,
"Нефть и газ"                                Министерство государствен-
(KIOGE-2002)                                 ных доходов Республики
Казакстан, аким города
Алматы, закрытое
акционерное общество
"Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)
13  Региональные           Западно-    В течение Акимы областей, городов
мероприятия по         Казахстан-    года    Астаны и Алматы,
вопросам               ская,                 Министерство государствен-
пропаганды             Атырауская,           ных доходов Республики
инвестиционной,        Мангистау-            Казахстан, Министерство
налоговой и            ская,                 экономики и торговли
таможенной             Актюбинская,          Республики Казахстан,
политики и             Кызылордин-           Министерство иностранных
законодательства;      ская                  дел Республики Казахстан,
привлечения            Южно-Казах-           закрытое акционерное
прямых инвестиций      станская,             общество "Казахстанский
в приоритетные         Жамбылская,           центр содействия
сектора экономики      Алматинская,          инвестициям" (по
Республики             Восточно-             согласованию)
Казахстан: семинары,   Казахстанская,
круглые столы,         Павлодарская,
конференции,           Северо-
презентационно-        Казахстанская,
выставочные            Костанайская,
мероприятия,           Акмолинская,
совместные             Карагандин-
мероприятия с          ская области,
представительствами    города Астана
международных          и Алматы
организаций
--------------------------------------------------------------------------

3. Ақпараттық-таныстыру іс-шаралары
14  Интернет жәһандық                      Ай сайын Қазақстан Республикасы.
компьютерлік                                    ның Сыртқы істер
торабында                                       министрлігі, "Қазақстан
www.gкi.кtiс.кz                                 инвестицияларға
және www.мfа.кz                                 жәрдемдесу орталығы"
веб-сайттары мен                                жабық акционерлік
инвесторларға                                   қоғамы (келісім
арналған                                        бойынша)
фронт-офисті
(ICS-Information
and Consulting
Services)
ақпараттық
қамтамасыз ету
15  Шетелдік жетекшi                    Жыл ішінде  Қазақстан Республикасы.
және отандық                                    ның Сыртқы істер
бұқаралық                                       министрлігі, Қазақстан
ақпарат                                         Республикасының
құралдарында                                    Экономика және сауда
инвестиция                                      министрлігі, Қазақстан
тақырыбы бойынша                                Республикасының Қаржы
жарнамалық-                                     министрлігі, Қазақстан
ақпараттық                                      Республикасының
материалдарды,                                  Энергетика және
соның ішiнде                                    минералдық ресурстар
сұхбаттар,                                      министрлігі, Қазақстан
баспасөз                                        Республикасының Көлік
мәслихаттарын                                   және коммуникациялар
және брифингтердi                               министрлігі, Қазақстан
әзiрлеу және                                    Республикасының Ауыл
орналастыру                                     шаруашылығы
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң
Экономикалық ақпарат
орталығы, "ҚазМұнайГаз"
ұлттық компаниясы"
жабық акционерлiк
қоғамы (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлік
қоғамы (келiсiм
бойынша)
16  Қазақстан                         Екінші жарты  Қазақстан Республикасы.
экономикасының                       жылдық     ның Сыртқы істер
салалары мен                                    министрлігі, Қазақстан
аймақтары                                       Республикасының
жөнінде әр түрлi                                Экономика және сауда
шетел тілдерiнде                                министрлігі, Қазақстан
"Investor Guide -                               Республикасының Қаржы
2002" бизнес-гайд,                              министрлігі, Қазақстан
инвестициялық                                   Республикасының Көлік
кiтапшалар,                                     және коммуникациялар
ақпараттық-                                     министрлігі, Қазақстан
анықтамалық                                     Республикасының
материалдар шығару                              Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы
министрлігі, Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң
Экономикалық ақпарат
орталығы, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөніндегі
агенттігі, Қазақстан
Республикасының
Статистика жөніндегі
агенттігі, облыстардың,
Астана мен Алматы
қалаларының әкімдері,
"Қазақстан темір жолы"
ұлттық компаниясы"
жабық акционерлік
қоғамы, "ҚазМұнайГаз"
ұлттық компаниясы"
жабық акционерлiк
қоғамы (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлік
қоғамы (келiсiм
бойынша)
17  Қазақстанның                     Бірінші жарты  Қазақстан Республикасы.
инвестициялық                       жылдық      ның Сыртқы істер
мүмкіндіктері                                   министрлігі, "Қазақстан
туралы әр түрлі                                 инвестицияларға
шетел                                           жәрдемдесу орталығы"
тілдерінде CD ROM                               жабық акционерлік
дискілері мен                                   қоғамы
бейнематериалдарды                              (келісім бойынша)
әзірлеу және тарату
---------------------------------------------------------------------------
* Ескерту.
Мемлекет және Үкімет басшыларының 2002 жыл ішінде шет елдерге
сапарлары шеңберінде, сондай-ақ ел басшылығының Қазақстан аймақтары
бойынша сапарлары уақытында инвестициялық іс-шаралар өткізілуі мүмкін.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

3. Информационно-презентационные мероприятия
--------------------------------------------------------------------------
14  Информационное                      Еже-      Министерство иностранных
обеспечение веб-                    месячно   дел Республики Казахстан,
сайтов                                        закрытое акционерное
www.gкi.кtiс.кz и                             общество "Казахстанский
www.мfа.кz в                                  центр содействия
глобальной                                    инвестициям"
компьютерной сети                             (по согласованию)
Интернет и фронт-
офиса для инвесторов
(ICS-Information
and Consulting
Services)
15  Изготовление и                      В        Министерство
размещение                          течение  иностранных дел
рекламно-                           года     Республики Казахстан,
информационных                               Министерство экономики
материалов по                                и торговли Республики
инвестиционной                               Казахстан, Министерство
тематике в                                   финансов Республики
ведущих зарубеж-                             Казахстан, Министерство
ных и отечествен-                            энергетики и минеральных
ных средствах                                ресурсов Республики
массовой информации,                         Казахстан, Министерство
в том числе                                  транспорта и коммуникаций
интервью, пресс-                             Республики Казахстан,
конференции и                                Министерство сельского
брифинги                                     хозяйства Республики
Казахстан, Национальный
Банк Республики Казахстан
(по согласованию), Центр
экономической информации
Правительства Республики
Казахстан, закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"КазМунайГаз"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)
16 Выпуск бизнес-                       Второе   Министерство
гайда "Investor                     полу-    иностранных дел
Guide 2002",                        годие    Республики Казахстан,
инвестиционных                               Министерство экономики
брошюр, информа-                             и торговли Республики
ционно-справочных                            Казахстан, Министерство
материалов по                                финансов Республики
отраслям экономики                           Казахстан, Министерство
и регионам                                   транспорта и коммуникаций
Казахстана на                                Республики Казахстан,
различных                                    Министерство энергетики
иностранных языках                           и минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан, Центр экономи-
ческой информации
Правительства Республики
Казахстан, Национальный
Банк Республики Казахстан
(по согласованию),
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Агентство
Республики Казахстан по
статистике, акимы
областей, городов Астаны
и Алматы, закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"Казакстан темiр жолы",
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям" (по
согласованию)
17  Изготовление и                      Первое   Министерство иностранных
распространение                     полу-    дел Республики Казахстан,
СD RОМ-дисков                       годие    закрытое акционерное
и видеоматериалов                            общество "Казахстанский
об инвестиционных                            центр содействия
возможностях                                 инвестициям"
Казахстана на                                (по согласованию)
различных
иностранных языках
---------------------------------------------------------------------------
* Примечание.
Возможно проведение инвестиционных мероприятий в рамках визитов Главы
государства и Правительства за рубеж, а также во время поездок руководства
страны по регионам Казахстана в течение 2002 года.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)