Грек Республикасының Президентi Константинос Стефанопулостың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 24 маусым N 83-ө
Грек Республикасының Президентi Константинос Стефанопулостың Қазақстан Республикасына 2002 жылғы 25-27 маусымдағы ресми сапарын дайындау және өткізу жөнiнде Астана және Алматы қалаларында протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Грек Республикасының Президентi Константинос Стефанопулостың Қазақстан Республикасына 2002 жылғы 25-27 маусымдағы ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiнде Астана және Алматы қалаларында ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы (келiсiм бойынша):
Грек Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын;
2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Грек Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Грек Республикасының Президентi арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен ұшып өтуiн, Астана және Алматы қалаларының әуежайларына қонуын және олардан ұшып шығуын;
Астана және Алматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Инвестициялар жөнiндегi комитетi:
Астана қаласының әкiмiмен бiрлесiп, Қазақстан Республикасы мен Грек Республикасы кәсiпкерлерiнiң қатысуымен Астана қаласында "дөңгелек үстел" ұйымдастырсын;
Алматы қаласының әкiмiмен бiрлесiп, Қазақстан Республикасы мен Грек Республикасы кәсiпкерлерiнiң қатысуымен Алматы қаласында бизнес-форум ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.

О подготовке и проведении официального визита Президента Греческой Республики Константиноса Стефанопулоса в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июня 2002 года N 83-р
В целях обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Президента Греческой Республики Константиноса Стефанопулоса в Республику Казахстан 25-27 июня 2002 года в городах Астане и Алматы:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Президента Греческой Республики Константиноса Стефанопулоса в Республику Казахстан 25-27 июня 2002 года в городах Астане и Алматы (далее - визит).
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Греческой Республики;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Греческой Республики в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Греческой Республики над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Алматы.
5. Комитету по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан:
совместно с акимом города Астаны организовать в городе Астане "круглый стол" с участием предпринимателей Республики Казахстан и Греческой Республики;
совместно с акимом города Алматы организовать в городе Алматы бизнес-форум с участием предпринимателей Республики Казахстан и Греческой Республики.
6. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.

7. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Грек Республикасының ресми делегациясын күтiп алу және шығарып салу, Астана және Алматы қалаларының әуежайлары мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Грек Республиканың Президентi Константинос Стефанопулосты Астана және Алматы қалаларының әуежайларында күтiп алу және шығарып салу рәсiмiне қатыссын.
9. Осы өкiмінiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

7. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Греческой Республики, оформлению аэропортов и улиц городов Астаны и Алматы.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Президента Греческой Республики Константиноса Стефанопулоса в аэропортах городов Астаны и Алматы.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)