Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде 2002 жылғы үшiншi тоқсанда қаралатын мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 26 маусым N 85-ө
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
мәжiлiстерiнде 2002 жылғы үшiншi тоқсанда қаралатын мәселелердiң тiзбесi
бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
мәжiлiстерiнде қаралатын материалдардың уақтылы дайындалуын және
енгiзiлуiн қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 26 маусымдағы
N 85 өкiмiмен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мәжiлiстерiнде
2002 жылғы үшiншi тоқсанда қаралатын мәселелердiң
ТIЗБЕСI
---------------------------------------------------------------------------
Күні    !      Мәселенiң атауы        !  Дайындауға  !  Баяндамашылар
!                             !  жауаптылар  !
---------------------------------------------------------------------------
1     !               2             !       3      !        4
---------------------------------------------------------------------------
2 шiлде    Қазақстан Республикасының      Әділет         Р.Ш.Шамсутдинов
Құқықтық саясат                министрлігі
тұжырымдамасының жобасы
туралы
2 шілде    Бірінші жарты жылдықтағы       Әділет         Р.Ш.Шамсутдинов
заң жобалау жұмыстарының       министрлігі
қорытындылары туралы
30 шілде   Телекоммуникациялар саласын    Көлік және      Қ.Ы.Нағманов
дамытудың 2005 жылға дейiнгi   коммуникациялар
кезеңге арналған               министрлігі
бағдарламасының жобасы туралы
30 шілде   Қазақстан Республикасы         Әділет          Г.В.Ким
Yкiметiнің 2003-2005 жылдарға  министрлігі
арналған заң жобалау
жұмыстарының перспективалық
жоспарының жобасы туралы
6 тамыз    Қазақстан Республикасының      Экономика және  М.Т.Есенбаев
әлеуметтiк-экономикалық        сауда
дамуының қорытындылары,        министрлігі
Қазақстан Республикасы
Yкiметінің 2002-2004
жылдарға арналған
бағдарламасының 2002 жылғы
бiрiншi жарты жылдықта
орындалу барысы және 2002
жылдың екiншi жарты жылдығына
арналған міндеттері туралы
6 тамыз    Мемлекеттiк бюджеттiң          Қаржы           Қ.Н.Келімбетов
2002 жылғы бiрiншi жарты       министрлігі
жылдықта орындалу
қорытындылары туралы
3 қыркүйек Қазақстан Республикасының      Көлік және      Қ.Ы.Нағманов
мемлекеттiк шекарасындағы      коммуникациялар
автомобиль өткiзу              министрлігі
пункттерiнде бiрыңғай
бақылау-өткiзу пункттерiн
дамытудың 2003-2010 жылдарға
арналған бағдарламасының
жобасы туралы
3 қыркүйек Қазақстан Республикасының      Мәдениет,      М.А.Құл-Мұхаммед
тарихи-мәдени мұраларын        ақпарат және
есепке алудың, қорғаудың       қоғамдық келiсiм
және пайдаланудың жай-күйi     министрлігі
туралы
10 қыркүйек "2003 жылға арналған           Қаржы          Қ.Н.Келімбетов
республикалық бюджет туралы"   министрлігі
Қазақстан Республикасы
Заңының жобасы туралы
17 қыркүйек Жер кодексiнiң жобасы туралы   Ауыл           А.С.Есімов
шаруашылығы    Б.С.Оспанов
министрлiгi,
Жер ресурстарын
басқару
жөнiндегi
агенттiк
17 қыркүйек Қазақстан Республикасында      Ішкі істер     Қ.Ш.Сүлейменов
құқық бұзушылықтардың          министрлігі
алдын алу мен қылмысқа

О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в третьем квартале 2002 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 2002 года N 85-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в третьем квартале 2002 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 июня 2002 года N 85
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан в третьем квартале 2002 года
___________________________________________________________________________
Дата  !    Наименование вопроса     ! Ответственные   !  Докладчики
!                             ! за подготовку   !
___________________________________________________________________________
1    !              2              !         3       !        4
___________________________________________________________________________
2 июля  О проекте Концепции правовой    Министерство    Шамсутдинов Р.Ш.
политики Республики             юстиции
Казахстан
2 июля  Об итогах законопроектной       Министерство    Шамсутдинов Р.Ш.
работы за первое полугодие      юстиции
30 июля  О проекте Программы развития    Министерство    Нагманов К.И.
отрасли телекоммуникаций на     транспорта и
период до 2005 года             коммуникаций
30 июля  О проекте перспективного        Министерство    Ким Г.В.
Плана законопроектных работ     юстиции
Правительства Республики
Казахстан на 2003-2005 годы
6     Об итогах социально-            Министерство    Есенбаев М.Т.
августа  экономического развития         экономики
Республики Казахстан, ходе      и торговли
выполнения Программы
Правительства Республики
Казахстан на 2002-2004 годы
за первое полугодие 2002
года и задачах на второе
полугодие 2002 года
6     Об итогах исполнения            Министерство    Келимбетов К.Н.
августа  государственного бюджета        финансов
за первое полугодие
2002 года
3     О проекте Программы развития    Министерство    Нагманов К.И.
сентября единых контрольно-пропускных    транспорта и
пунктов в автомобильных         коммуникаций
пунктах пропуска на государ-
ственной границе Республики
Казахстан на 2003-2010 годы
3     О состоянии учета, охраны и     Министерство    Кул-Мухаммед М.А.
сентября использования историко-         культуры,
культурного наследия            информации и
Республики Казахстан            общественного
согласия
10     О проекте Закона Республики     Министерство    Келимбетов К.Н.
сентября Казахстан "О республиканском    финансов
бюджете на 2003 год"
17     О проекте Земельного кодекса    Министерство    Есимов А.С.
сентября                                 сельского       Оспанов Б.С.
хозяйства,
Агентство по
управлению
земельными
ресурсами
17     О проекте Программы             Министерство    Сулейменов К.Ш.
сентября профилактики правонарушений     внутренних
и борьбы с преступностью        дел
в Республике Казахстан на

қарсы күрестiң 2003-2004
жылдарға арналған
бағдарламасының жобасы
туралы
24 қыркүйек "Қазақстан Республикасындағы   Мәдениет,     М.А.Құл-Мұхаммед
тiлдер туралы" Қазақстан       ақпарат және
Республикасы Заңының және      қоғамдық
Тілдерді қолдану мен           келісім
дамытудың 2001-2010 жылдарға   министрлігі
арналған мемлекеттiк
бағдарламасының орындалуы
туралы
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Шарипова М.Е.

2003-2004 годы
24     Об исполнении Закона            Министерство    Кул-Мухаммед М.А.
сентября Республики Казахстан            культуры,
"О языках в Республике          информации и
Казахстан" и Государственной    общественного
программы функционирования      согласия
и развития языков на 2001-
2010 годы
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)