Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 20 мамырдағы N 54 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 27 маусым N 86-ө
"Жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
2002 жылғы 20 мамырдағы N 54
R020054_
өкіміне мынадай өзгерістер
енгізілсін:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Андрющенко                 - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович           Экономика және сауда бірінші
вице-министрі;
Қанатов                    - Қазақстан Республикасының
Сәбит Сарқытұлы              Мемлекеттік кіріс вице-министрі;
Коржова                    - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна            Қаржы вице-министрі;
Шамсутдинов                - Қазақстан Республикасының
Ринат Шарафутдинұлы          Әділет вице-министрі;
Бисетаев                   - Қазақстан Республикасының
Серікбай Жұмабекұлы          Парламенті Мәжілісінің
депутаты (келісім бойынша);
мына:
"Есімов                    - Қазақстан Республикасының
Ахметжан Смағұлұлы           Ауыл шаруашылығы министрі,
жетекші
Зверьков                   - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович               Сыртқы істер министрлігі
Инвестициялар жөніндегі
комитетінің төрағасы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Есімов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы           Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Зверьков                   - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович               Сыртқы істер вице-министрі";
көрсетілген құрамнан: Алтынай Қайыржанқызы Әкімова, Ерлан Әскерұлы
Жұмағұлов, Марат Мәкеұлы Ыдырысов, Дәулетхан Жамбатұлы Рахимов, Тұрғанбай
Қилажиұлы Тәжмағамбет, Әсия Нағымзянқызы Шайхова шығарылсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 мая 2002 года N 54
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 июня 2002 года N 86-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 мая
2002 года N 54
R020054_
"Об образовании рабочей группы" следующие
изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Андрющенко Александра Ивановича   - первого вице-Министра экономики
и торговли Республики Казахстан;
Канатова Сабита Саркитовича       - вице-Министра государственных
доходов Республики Казахстан;
Коржову Наталью Артемовну         - вице-Министра финансов Республики
Казахстан
Шамсутдинова                      - вице-Министра юстиции Республики
Рината Шарафутдиновича              Казахстан;
Бисетаева Серикбая Жумабековича   - депутата Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по
согласованию)
строки:
"Есимов Ахметжан Смагулович       - Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан, руководитель
Зверьков Вадим Павлович           - Председатель Комитета по
инвестициям Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Есимов Ахметжан Смагулович       - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан, председатель
Зверьков Вадим Павлович           - вице-Министр иностранных дел
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Акимову Алтынай Каиржановну,
Жумагулова Ерлана Аскеровича, Идрисова Марата Макеевича, Рахимова
Даулетхана Жамбатовича, Тажмагамбет Турганбая Килажиулы, Шаихову Асию
Нагимзяновну.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)