"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне аудиторлық қызмет мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 25 шілде N 110-ө
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне аудиторлық қызмет
мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасын (бұдан әрi - Заң жобасы) әзiрлеу мақсатында:
1. Заң жобасын әзiрлеу үшiн мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жәмiшев                        - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы                вице-министрi, жетекшi
Жұмыс тобының мүшелерi:
Карпич                         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Александр Николаевич             министрлiгi Бухгалтерлiк есеп және
аудит әдiснамасы департаментiнiң
директоры
Құрманғожин                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Сәрсенбай Уахитұлы               министрлiгi Бухгалтерлiк есеп және
аудит әдiснамасы департаментiнiң
басқарма бастығы
Сәтжанова                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Гүлнәр Омарбекқызы               министрлiгi Бухгалтерлiк есеп және
аудит әдiснамасы департаментiнiң
бөлім бастығы
Әлиева                         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ақбала Тағаймұратқызы            министрлiгi Бухгалтерлiк есеп және
аудит әдiснамасы департаментiнiң бөлiм
бастығы
Жұманазарова                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Әнипа Әбубәкiрқызы               министрлiгi Заң қызмет департаментiнiң
бөлiм бастығы
Рақымбекова                    - Алматы қаласының және Алматы
Рымкеш Майханқызы                облысының Бухгалтерлер мен аудиторлар
қауымдастығының төрайымы, "Глобал Аудит"
жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Көшкiмбаев                     - Қазақстан Республикасы Аудиторлар
Сапар Қайсаханұлы                палатасының президентi, "BDO
Қазақстанаудит" жабық акционерлiк
қоғамының басқарушы әрiптесi - президентi
(келiсiм бойынша)
Мамлеев                        - Қазақстан Республикасы Аудиторлар
Энвер Хафизович                  палатасының бiрiншi вице-президентi,
Қазақстан Республикасының
Аудиторларды аттестаттау жөнiндегі
білiктілiк комиссиясы төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Ержанов                        - "Эрнст энд Янг Қазақстан"
Азамат Болатұлы                  жауапкершiлiгі шектеулi серіктестiгiнiң
бас директоры (келiсiм бойынша)
Радостовец                     - "Центраудит - Қазақстан" тәуелсiз
Виктор Владимирович              аудиторлық компания" жауапкершiлiгi
шектеулi серiктестiгiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Питер                          - салық әкiмшiлiгi мен фискалдық
Армстронг                        реформа жөнiндегi ЮСАИД жобасының
кеңесшiсi (келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам аудиторской деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 110-р
В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении
изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам аудиторской деятельности" (далее - проект Закона):
1. Создать рабочую группы для разработки проекта Закона в следующем
составе:
Жамишев                 - вице-Министр финансов Республики
Болат Бидахметович        Казахстан, руководитель
Члены рабочей группы:
Карпич                  - директор Департамента методологии
Александр Николаевич      бухгалтерского учета и аудита
Министерства финансов Республики
Казахстан
Курмангожин             - начальник управления Департамента
Сарсенбай Уахитович       методологии бухгалтерского учета и
аудита Министерства финансов
Республики Казахстан
Саджанова               - начальник отдела Департамента
Гульнар Омарбековна       методологии бухгалтерского учета и
аудита Министерства финансов
Республики Казахстан
Алиева                  - начальник отдела Департамента
Ак-бала Тагаймуратовна    методологии бухгалтерского учета и
аудита Министерства финансов
Республики Казахстан
Джуманазарова           - начальник отдела Департамента
Анипа Абубакировна        юридической службы Министерства
финансов Республики Казахстан
Рахимбекова             - председатель Ассоциации бухгалтеров и
Рымкеш Майхановна         аудиторов города Алматы и Алматинской
области, директор товарищества с
ограниченной ответственностью "Глобал
Аудит" (по согласованию)
Кошкимбаев              - президент Палаты аудиторов Республики
Сапар Хайсаханович        Казахстан, управляющий партнер -
президент закрытого акционерного
общества "BDO Казахстанаудит"
(по согласованию)
Мамлеев                 - первый вице-президент Палаты аудиторов
Энвер Хафизович           Республики казахстан, заместитель
председателя Квалификационной комиссии по
аттестации аудиторов Республики Казахстан
(по согласованию)
Ержанов                 - генеральный директор товарищества с
Азамат Булатович          ограниченной ответственностью "Эрнст
энд Янг Казахстан" (по согласованию)
Радостовец              - директор товарищества с ограниченной
Виктор Владимирович       ответственностью "Независимая
аудиторская компания "Центраудит -
Казахстан" (по согласованию)
Питер                   - советник проекта ЮСАИД по налоговому
Армстронг                 администрированию и фискальной
реформе (со согласованию)

2. Жұмыс тобы 2002 жылғы 10 тамызға дейiнгi мерзiмде Заң жобасын
әзірлесін және белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне
енгізсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

2. Рабочей группе в срок до 10 августа 2002 года разработать и внести
в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан проект Закона.
Премьер-Министр