Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 2 маусымдағы N 75 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 23 тамыз N 128-ө
"Қазақстан Республикасында сауда рыноктарын ұйымдастыру мен дамыту мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 12 маусымдағы N 75 R020075_ өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
жұмыс тобының құрамына Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы
агенттігінің Қаржылық қылмыстарды анықтау жөніндегі департаменті қаржылық
қылмыстарды анықтау жөніндегі 2-бөлімнің бастығы Зәңгір Қалиұлы Мұқатаев
енгізілсін.
көрсетілген құрамнан Феликс Николаевич Де шығарылсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2002 года N 75
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2002 года N 128-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2002 года N 75 R020075_ "О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросам организации и развития торговых рынков в Республике Казахстан" следующее изменение:
ввести в состав рабочей группы Мукатаева Зангира Калиулы - начальника
2-го отдела по выявлению финансовых преступлений Департамента по выявлению
финансовых преступлений Агентства финансовой полиции Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Де Феликса Николаевича.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)